image

Закон по "пересічці" лежить без руху

Проект Віктора Балоги по «пересічці» застряг у комітетах Верховної Ради і лежить без вирішення

Законопроект народного депутата Віктора Балоги про спрощення «пересічки» (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією) застряг у Верховній Раді України.
– Цей документ, розроблений спільною групою громадських активістів та працівників Закарпатської митниці, який Балога вкрав і подав від свого імені, зараз знаходиться без руху, – зазначає Геннадій Москаль. – Законопроект не пройшов чотири парламентські комітети, тому що Балога не просуває його й не робить абсолютно нічого, щоб депутатська більшість проголосувала «за». Нардеп своєю крадіжкою й бездіяльністю фактично заблокував вирішення питання, яке здатне зняти одну з болісних проблем на Закарпатті.
Відповідальність за подальші акції протесту на кордоні чи посилення соціальної напруги, пов’язані з «пересічкою», лягає персонально на Балогу, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль був ініціатором законопроекту, яким би дозволялося збільшити термін перебування автомобілів з іноземною реєстрацією на території України.

Згодом, подібний законопроект був зареєстрований народним депутатом Віктором Балогою і Москаль звинуватив Балогу в грубому плагіаті.

Читайте також: Чому всі закарпатські політики піаряться на "пересічниках".

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com