image

Суд відкрив справу про банкрутство Мукачівської кондитерської фабрики АВК

Господарський суд Закарпатської області минулого тижня відкрив справу про банкрутство ПАТ "Кондитерська фабрика "А.В.К." м. Мукачево", яке належить АВК Конфекшінері. Про це повідомляється в судовому реєстрі.

Рішення ухвалене за позовом місцевої податкової служби, якій компанія заборгувала 4,5 млн грн.

Суд вирішив ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів та ввести процедуру розпорядження майном фабрики.

АВК придбала Мукачівську кондитерську фабрики в 1996 році, на ній виробляли цукерки "Ромашка", "Наталка Полтавка", "Золотий ключик". З 2013 року підприємство зупинилося, і у 2016 році один з топменеджерів АВК Андрій Гаряжа казав, що компанія хоче продати її, щойно найде покупця.

"Обсяги виробництва фабрики для нас є недостатніми, а розширити кондитерську фабрику неможливо, оскільки вона знаходиться в центрі міста. Єдиний варіант – це продати її", – пояснював він.

У 2017-2018 роках закарпатські суди задовольнили позов ПАТ "Сбєрбанк" про стягнення за борги комплексу будівель фабрики та земельної ділянки на вул. Духновича, 14, у Мукачеві. Ці активи мали продати через прилюдні торги в межах процедури виконавчого провадження за початковою ціною 21,2 млн грн.

Після втрати фабрик АВК в Донецьку і Луганську основним виробничим активом компанії стала кондитерська фабрика в Дніпрі.

biz.liga

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com