image

Через Firefox тепер можна відправляти великі файли

Firefox запустив в тестовому режимі пересилання файлів до 1 ГБ, голосовий пошук і сервіс нотаток

Команда Mozilla активно працює над поліпшенням Firefox, і їй вдалося значно скоротити споживання браузером пам'яті. Firefox дійсно став суттєво "легшим". Чергова новинка від розробників - голосовий пошук, вбудовані замітки і сервіс для відправки великих файлів.

Нова функціональність доступна через спеціальне розширення для Firefox - Testpilot. Через нього Mozilla пропонує користувачам тестувати нові функції, які в майбутньому можуть потрапити в реліз-версію браузера.

Найбільш визначне нововведення - відправка файлів Send. На відміну від голосового пошуку і заміток, це веб-сервіс, яким можна користуватися в будь-якому браузері. Він дозволяє завантажувати і зашифровувати файли об'ємом до 1 ГБ, після чого користувач отримує посилання для скачування. Посилання дійсне протягом 24 годин або до першого скачування. Після чого файли автоматично видаляються з сервера.

 

Голосовий пошук працює для систем Google, Yahoo і DuckDuckGo. Після розпізнавання мови він пропонує користувачеві варіанти інтерпретації сказаного, що з часом дозволяє поліпшити якість розпізнавання.

 

Функція Notes додає в Firefox простий блокнот з базовими функціями форматування. Він нагадує сервіс Google Keep, але його перевага в тому, що для записів не потрібно відкривати нову вкладку - Notes відкривається в якості бічній панелі на поточній сторінці.

Браузером Mozilla з відкритим вихідним кодом користується близько 90 млн людей. За даними Statcounter на липень 2017 року він займає четверте місце за популярністю з часткою ринку 5,73%. Абсолютним лідером є Chrome. Його частка становить 54,3%. Другий за популярністю Apple Safari з 14,15% ринку. Третій - UC Browser 8.59%. 

0 коментарів


Написати коментар

Loading...