image

Як користувач iPhone виправив недолік гаджету і заробив купу грошей

При підключенні телефону iPhone до деяких автомобільних стереосистем є одна невелика проблема - автоматично починає грати перша пісня зі списку відтворення за алфавітом. Кожного разу одна і та ж пісня, поки користувач не вибере список для відтворення. 

Звісно, слухати одну й ту ж пісню кожен день протягом тижнів і місяців, дуже набридає. Навіть якщо вона вам дуже подобається, все одно мелодія набридне.

Користувач на ім'я Самір Мезрахі (Samir Mezrahi) став справжнім героєм для мільйонів нещасних, замучених власників iPhone, які втомилися слухати одне і те ж. Він виклав у iTunes десятихвилинну пісню без звуку A a a a a Very Good Song - Single. Завантаживши цю пісню і додавши до свого плейлиста, ви отримуєте 10 хвилин жаданої тиші після підключення телефону до стереосистеми. Є час, щоб спокійно вибрати альбоми для прослуховування.

Такий простий фокус допоміг величезній кількості людей, які не могли вирішити проблему самостійно.

Твіт Саміра з анонсом пісні отримав 5015 ретвітів і 15 278 відміток «Подобається», а сама пісня без звуку вже піднялася на 30-те місце хіт-параду найпопулярніших пісень iTunes. Тепер Самір Мезрахі - більш популярний виконавець, ніж Селена Гомес і десятки інших, які у рейтингу завантаження їхніх творів знаходяться нижче. Деякі критики вважають, що за своєю геніальною концептуальності пісня без звуку Мезрахі не поступається чорному квадрату Малевича.

Cингл продається за стандартною ціною $ 0,99. Ось так можна заробити десятки тисяч доларів за один день. Не потрібно інтелектуальних здібностей. Головне - розуміти потреби людей і допомагати їм, своєчасно вирішуючи їхні проблеми. Люди з радістю і задоволенням віддадуть вам гроші, якщо ви вирішите їх проблему, нехай і надуману, навіть таку, яку вони самі могли б вирішити, але не хочуть цього робити, їм простіше заплатити.

0 коментарів


Написати коментар

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com