• 45047249_182600016000288_7864982642586812416_n

  Євроінтеграція через науку: історія успіху професорки УжНУ Надії Бойко

  З доктором біологічних наук Ужгородського національного університету Надією Бойко ми познайомилися на конференції "Україна-ЄС: коли зникають кордони", яку в обласному центрі Закарпаття провів київський Інститут економічних досліджень та політичних консультацій. Пані Надія була учасницею однієї з панелей дискусії разом з віце-прем’єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе. Тоді вразив спіч представниці УжНУ про можливості, що відкриті для українських вчених завдяки програмам Євросоюзу.

 • nahlad Ukrajina

  Словацьке Кошице вже вп'яте запрошує закарпатців на Дні України

  З 25 по 30 квітня у словацькому місті Кошице відбудуться вже п'яті Дні України в Кошице

 • photo

  Як працюватиме «єдине вікно для міжнародної торгівлі» на митниці

  04-го жовтня 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України».

 • 85446a4a14fad5be097f7111e18d017e

  На Закарпатті обсяг експортних операцій до країн ЄС має стабільну тенденцію до збільшення

  Ще не так давно опитування показували, що українські підприємці-експортери скептично ставляться до переваг, які вони можуть отримати від Угоди про асоціацію України з ЄС, однак з часу підписання Угоди, тобто вже четвертий рік поспіль статистика цей скепсис спростовує цифрами. 

Як закарпатські хенд-мейдери підкорюють Європу і що їм заважає на цьому шляху (Фото)

Як закарпатські хенд-мейдери підкорюють Європу і що їм заважає на цьому шляху (Фото)

Український ринок хенд-мейду нині є дуже великим – і в цьому легко переконатися кожному, хто користується соцмережами. Хтось із ваших інтернет-знайомих обов’язково продає власноруч зроблену біжутерію, шиє сумки, займається декупажем, робить ляльки, плете шапки і шарфи, пече пряники – одним словом, у вільний від роботи час або замість офіційної роботи займаються ручною працею. 
Смак Карпат – на експорт. Історія успіху бренду «Карпати Насолоджуйся»

Смак Карпат – на експорт. Історія успіху бренду «Карпати Насолоджуйся»

Менш ніж за три роки з моменту запуску виробництва харчова продукція, що продається під брендом «Карпати. Насолоджуйся», стала популярною і в Україні, і за кордоном. Її можна придбати в п’яти країнах Європейського Союзу, відбуваються поставки і в інші частини світу: в Азію, Африку і Америку.
Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського концерну-гіганта.
Як закарпатська ферма успішно продає свою продукцію до країн Євроосоюзу

Як закарпатська ферма успішно продає свою продукцію до країн Євроосоюзу

Українські виробники та експортери отримали полегшений доступ до найбільшого у світі ринку, що об’єднує понад 500 мільйонів споживачів. Йдеться про нові можливості, які Україна отримала від запровадження поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та ЄС.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com