
Павол Гудець: Допомога ISTP українським біженцям
Інтернет-довідник по ринку праці надає інформацію про вакансії, поради щодо вибору професії, опис вакансій на словацькому ринку праці, заробітну плату в Словаччині.
Видання "Фінансові новини" поспілкувалося з менеджером порталу ISTP Павлом Гудцем.
- Що таке абревіатура ISTP?
- Це інтернет-довідник на ринку праці. Ми працюємо як портал з 2013 року. Тоді ми запровадили дві функції. Роботодавці можуть безкоштовно вводити в систему пропозиції роботи на порталі. Шукачі роботи можуть створювати персональні профілі. У нас є лозунг, який звучить приблизно так: Зробити передумови для створення пропозиції роботи для українських мігрантів.

- Відколи портал допомагає українським переселенцям?
- З початком війни ми почали шукати шляхи допомоги українським мігрантам. Для роботодавців ми запровадили можливість вказати, яку роботу вони б могли запропонувати українцям. Українці ж, у свою чергу, можуть писати оголошення щодо пошуку роботи.
- Які професії найбільше цікавлять українців?
- Найбільше українців цікавить торгівля, соціальні послуги, адміністрування, гастрономія.
- Що найбільше цікавить роботодавців щодо українців?
- Це такі професії, як оператор промислового підприємства, продавець, медсестра.
- Якою ви бачите перспективу порталу ISTP?
- Ми будемо розширюватися. ISTP буде перекладено англійською, угорською та німецькою мовами.