Мігай (Михайло) Фінцицький керував Ужгородом 16 років і саме при його керівництві в місті було збудовано багато знакових споруд
З історії символу Мукачева -- Ратуші (ФОТО)
Більшість закарпатців знають про нинішню будівлю Ратуші в Мукаччеві, де нині, як і повинно бути, розміщуються органи місцевої влади. Однак перша Ратуша в Мукачеві була не такою
Літаки-винищувачі на Мукачівському аеродромі (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Нещодавно ми публікували світлини літаків на Мукачівському аеродромі у 80-х роках. Сьогодні пропонуємо вам детальніше ознайомитися з фотографіями військових літаків, які теж базувалися у цьому місці. Через це об'єкт був стратегічно важливим для всього СРСР і Закарпаття зокрема.
Як у "Паланку" святкували 300-річчя Ілони Зріні (ВІДЕО)
300-річчя Ілони Зріні у Мукачівському замку у 1943 році відзначали сотні людей.
Як Мукачево стало Німеччиною у стрічці "Жайворонок" (ВІДЕО)
Кіностудія "Ленфильм" у 1964 році не могла вигадати нічого кращого, як зняти кадри із вторгненням радянського танку до Німеччини у Мукачеві.
Чеський фільм про наш край у 30-х роках минулого століття (ВІДЕО)
Пропонуємо вашій увазі 5-хвилинний фільм про Подкарпатську Русь, який був відзнятий чехами у 30-х роках минулого століття.
Як правильно називати Закарпаття
За час української незалежності ряд культурних діячів та організацій почали вживати, як альтернативу назві Закарпаття назву Підкарпатська Русь (чи Подкарпатська Русь), яка є нібито історичною.
Хто і коли заснував закарпатський Синяк
Першими жителями села Синяк, що знаходиться на Мукачівщині, були переселенці з Чехії.
Освячення води на Закарпатті 100 років тому (ФОТО)
Ясінянські гуцули усім селом виходили на освячення Водохресної води.
Фоторепортаж з мукачівського аеродрому у 80-х роках
Із 1 січня 2016 року комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт "Мукачево" повинно бути остаточно ліквідовано. Депутати кілька разів голосували за таке рішення і з початку року воно повинно вступити у дію. А колись на аеродромі базувалися надсучасні винищувачі МіГ-29 при 92-му ВАП (Винищувально-авіаційний полк).
Для декорування найбільшого храму Хуста використовували тисячі яєць
Стіни Хустського греко-католицького Свято-Вознесенського собору було декоровано жовто-блакитними смугами, для оздоблення яких від населення зібрали тисячі яєць.