image

Весілля в Мукачеві 1933 року: велозаїзд, 20-тисячний натовп і клезмери (ВІДЕО)

Все місто гуляло на весіллі 18-річної дочки мукачівського рабина Хаїма Елазара Шпіри у 1933 році. 

Унікальний фільм-хроніка з цього дійства зберігся у Національному управлінні архівів та документації США (NARA), повідомляє спільнота у Фейсбуці  Transcarpathian Heritage

Головні сюжети: велосипедний заїзд; двадцятитисячний натовп на вулицях Мукачева з нагоди урочистостей; промова батька нареченої, який закликає євреїв в Америці дотримуватись Шабату; весільна церемонія у синагозі та спів кантора; весільні клезмер-музики. 

Фільм-хроніка з весілля 18-річної дочки мукачівського рабина Хаїма Елазара Шпіри. 1933 рікГоловні сюжети: велосипедний заїзд; двадцятитисячний натовп на вулицях Мукачева з нагоди урочистостей; промова батька нареченої, який закликає євреїв в Америці дотримуватись Шабату; весільна церемонія у синагозі та спів кантора; весільні клезмер-музики. Відео з Національного управління архівів та документації США (NARA)

Posted by Transcarpathian Heritage on 3 марта 2015 г.

Про те, х то такі клезмери, ми повідомляли у попередньому матеріалі. За цим лінком можете прочитати про євреїв, яких описав у своїх творах відомий письменник Іван Ольбрахт. Щоб відчути атмосферу тодішнього життя в Мукачеві, пропонуємо відео про торговців у Мукачеві 1930 року. 

Також збереглися унікальні кадри виконання гімну єврейськими дітьми в   Мукачеві 1930-х років. Більшість дітей, присутніх у цьому унікальному відео, невдовзі були вбиті нацистами...

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com