• 1111

  Відео дня: закарпатська полонина з висоти птахів

  Закарпатську полонину Руну зняли з висоти пташиного польоту. 

 • 111

  Ужгородка Анжеліка Фукс зняла короткометражки

  Кіно – це давня і серйозна пристрасть нашої землячки Анжеліки Фукс, відомої піаністки, яка зуміла підкорити кращі світові сцени, навчалася та викладала за кордоном. На Закарпатті Анжеліка нещодавно реалізувала авторський проект під назвою «Visual music, сonnecting arts». А тепер зняла й короткометражні фільми за участі інших талановитих закарпатців. 

 • IMG_20150614_193102

  Іван Сила проводить шоу у ДНР

  Актор, який зіграв головну роль у фільмі про легендарного закарпатського силача Івана Фірцака-Кротона «Іван Сила» Дмитро Халаджі, зараз спокійно розважає мешканців самопроголошеної Донецької народної республіки.

 • 1

  Відео дня: Торг ідишем у Мукачеві 1930 року

  Унікальне відео за участі євреїв, які проживали в Мукачеві 1930 року віднайшли у Національному управлінні архівів та документації США (NARA).

"Фізрук" і "Вороніни" - у переліку заборонених фільмів

"Фізрук" і "Вороніни" - у переліку заборонених фільмів

Згідно з положеннями закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» з сьогоднішнього дня підпадають під заборону будь-які фільми (аудіовізуальні твори), «в яких міститься популяризація, агітація, пропаганда тощо будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших збройних, військових чи силових формувань держави-окупанта».
 «3096»: життя в бункері

«3096»: життя в бункері

«3096» - це австрійський фільм, відзнятий на основі автобіографії Наташі Кампуш, яку у віці 10-ти років викрав Вольфган Приклопиль і тримав дівчину у полоні аж 8 довгих  років.  У 2006 році ця історія сколихнула всю Європу.
Закарпатські коміки спародіювали Кисельова

Закарпатські коміки спародіювали Кисельова

"Нещодавно між двома "закарпатськими" селами Малі та Великі Ковдуші спалахнув конфлікт. Одне із сіл почало вести інформаційну війну проти свого братського сусіднього села", - йдеться у передмові до відео, яке зняла органзація "Наша файта".
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com