Відео дня: хом’як і їжа

Відео дня: хом’як і їжа

ProZak започатковує нову рубрику - відео дня. Актуальне, іноді кумедне, але завжди важливе відео, сподіваємося, допоможе вам бути в курсі подій і налаштує на майбутній день. 
Чому радянські кінематографісти знімали в Закарпатті

Чому радянські кінематографісти знімали в Закарпатті

Зовсім недавно вийшов на екрани фільм про пригоди видатного закарпатського силача Івана Фірцака «Іван Сила», який знімали за книгою закарпатського письменника Олександра Гавроша в селі Білки Іршавського району. Історія знаменитого на весь світ циркача підкорила серця не тільки дітей Закарпаття, але й усієї України. 
В Україні зняли перше художнє кіно про війну на Донбасі

В Україні зняли перше художнє кіно про війну на Донбасі

На сьогодні фільм знаходиться на стадії «post-production» (монтаж, корекція кольору, візуальні ефекти, дубляж, озвучення, створення титрів, анімацій). І для його завершення птрібні кошти, які залучають завдяки Проекту "Велика ідея".
Що показують на цьому тижні закарпатські кінотеатри

Що показують на цьому тижні закарпатські кінотеатри

Якщо не знаєте, куди піти з коханою половинкою чи друзями - йдіть у кіно! Оновлений розклад двох ужгородських кінотеатрів і мукачівського пропонуємо вам щотижня. Крім цього, в Ужгороді працють розважальні заклади, у яких тривають покази фільмів. 
Нотатки з лекції про кіно: як одним кадром змінити цілий світ

Нотатки з лекції про кіно: як одним кадром змінити цілий світ

Кілька місяців тому у рамках фестивалю кіно "Міграція – спроба втечі чи право на краще життя", організованого Комітетом медичної допомоги Закарпаття, Ужгород відвідав успішний режисер і продюсер документального кіно зі Швейцарії Фернан Мелгар. Тут він виступив у якості головного члена журі фестивалю, поспілкувався з пресою, а також презентував одну зі свої найвідоміших робіт, під назвою "Спеціальний рейс".Стрічка розповідає про щоденне життя депортаційного центру в Женеві, де 25-30 людей чекають, коли їх відправлять назад. "Назад" означає не "додому", а до такого собі місця на мапі, обтяженого довгими застарілими кордонами. На героя фільму чекає спеціальний рейс з наручниками, поліцейським конвоєм та, в разі потреби, застосуванням сили.Сам Фернан ніколи не вчився кінематографії, якій він присвятив 30 років свого життя, і яка принесла йому світове визнання і купу премій. Тим не менше, він спробував навчити цій нелегкій і відповідальній справі ужгородську кіноспільноту.Ми занотували, як знімати кіно, яке залишається у пам'яті, працювати на телебаченні, не перетворюючись у "виробника формату" і як зробити кадр, який може змінити історію країни. Далі пряма мова.
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com