image

До Ужгорода їде фест мандрівного кіно

Мандрівний фестиваль Docudays UА є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА. Кілька років поспіль фестиваль приїжджає до Ужгорода з новими фільмами. на цей раз старт переглядів - 16 жовтня. 

О 18:30 у Виставковому центрі “ILKO” (вул. Кошицька, 28) покажуть перший фільм «Звідки з'являється пил і куди зникають гроші» Тійто Оясоо та Ене-Лііс Семпері. 

Головна тема цьогорічного фестивалю Docudays UA – «Пропаганда». Пропаганди неможливо уникнути, її не можна знищити. Вона існує століттями й очевидно дедалі набуватиме значення в нашому житті. Тому важливо правильно на неї реагувати, вміти її аналізувати, знати, як їй протистояти та як використовувати її заради просування базових цінностей демократії: прав людини, свободи та справедливості, - йдеться на сайті фестивалю. 

У рамках Мандрівного фестивалю цього року демонструватимуться 40 документальних фільмів на тему прав людини від Docudays UА. Їх побачать мешканці більш ніж 200 міст, містечок і селищ 23 регіонів України. 

Фестиваль – неполітичний і некомерційний. 

1
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com