image

Фільм що знімався на Закарпатті, встановив кілька рекордів словацького прокату

Словацько-український кримінальний трилер Петера Бебʼяка "Межа" встановив рекорд словацького кінопрокату, повідомляє видання FNE.

Стрічку, яка вийшла 3 серпня 2017 року, за перший вікенд подивилися більше 69 тис. глядачів, що є найкращим результатом в історії словацького кінопрокату.

Ще один рекорд "Межа" встановила у перший день кінопрокату, коли її подивилися майже 16,5 тис. глядачів. Фільм демонстрували у 71 кінотеатрі.
Загалом, з урахуванням допремʼєрних показів, "Межу" подивилися майже 70 тис. глядачів. Збори склали 378 тис. 896 євро.
В Україні фільм вийде 16 листопада 2017 року. Дистрибуцією стрічки опікується компанія Ukrainian Film Distribution.
Фільм створила словацька компанія "Wandal Production, s.r.o." у копродукції з українською компанією "Гарнет Інтернешнл Медіа Груп", а також RTVS, HomeMedia Production та продюсером Мартіном Когутом за підтримки Словацького аудіовізуального фонду, Державного агентства України з питань кіно, програми ЄС "Креативна Європа", Міністерства культури Словаччини та Братиславського регіону.

Бюджет стрічки склав 1,3 млн. євро.
Премʼєра "Межі" відбулася на міжнародному конкурсі  52-го МКФ у Карлових Варах. Стрічку було відзначено нагородою за найкращу режисуру.
Кримінальна історія розгортається в самому серці словацько-українського прикордоння, де перетинаються культури, мови і людські життя. Неспокійний час починається для Адама Крайняка, глави сімʼї та ватажка організованої злочинності на словацько-українському кордоні. Його найстарша дочка збирається вийти заміж за місцевого злодія на імʼя Івор. Український партнер Адама Йона здіймає бунт і на кордоні починає зʼявлятися новий продукт – наркотики.

ukrkino

Читайте також:  З'явився тизер фільму, що знімається на Закарпатті

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com