image

Анжеліка Фукс зняла короткометражки за участі відомих закарпатців

Кіно – це давня і серйозна пристрасть нашої землячки Анжеліки Фукс, відомої піаністки, яка зуміла підкорити кращі світові сцени, навчалася та викладала за кордоном. На Закарпатті Анжеліка нещодавно реалізувала авторський проект під назвою «Visual music, сonnecting arts». А тепер зняла й короткометражні фільми за участі інших талановитих закарпатців. 

Для прем’єри свого проекту «Visual Music» піаністка обрала твори Рахманінова, Шопена, Баха, Ліста й українського композитора Віктора Косенка з показом слайд-шоу. Наступним кроком стало поєднання музики з пісочною анімацією: «Sound of the Sand» Анжеліки Фукс та Юлії Миронової (єдиної у краї художниці, яка малює піском) викликав неабиякий резонанс серед місцевої публіки. Зворушливі історії, зіткані талановитими дівчатами зі звуків і мінливих картин на екрані, не залишили байдужими жодного глядача в залі. Наступною роботою Анжеліки стала «Magic of Art», в якій виконавиця зуміла до неперевершених музичних шедеврів Шопена, Шуберта, Дебюссі та Ліста підібрати близькі і такі ж глибокі за змістом роботи Моне, Ренуара, Врубеля, Айвазовського, Ван Гога та інших геніальних художників.

Однак весь цей час Анжеліка Фукс таємно виношувала свою найзаповітнішу мрію – зняти фільм. Кіно – це давня і серйозна пристрасть нашої землячки. Настільки серйозна, що довгими вечорами в Еквадорі (Анжеліка викладала там у столичній консерваторії) дівчина самотужки вивчала ази режисерсько-сценарної справи. Ідея зняти власне кіно настільки заволоділа її думками, що по приїзду додому вона зуміла зібрати навколо себе цілу команду однодумців – від операторів до професійних акторів. 
Що з цього вийшло, можна буде побачити 18 червня у мистецькому центрі «ILKO Gallery».

Програма заходу з офіційної сторінки у Фейсбуці:

1) 20.30 – фотосесія усіх причетних до створення стрічок;
2) 21.00 – офіційне відкриття. Ведучі – Анжеліка Фукс та Іван Граб;
3) Презентація стрічок: «Fate of Ivory» (історія відомої піаністки) та «Crazy Comedy» (із життя коміка);
4) Анжеліка Фукс за роялем;
5) Rodion Sun Lion, бас-гітара;
6) Фуршет;
7) Олексій Уманський, вечірка з вініловими платівками;

Silent Movies

Posted by Visual Music on 12 Июнь 2015 г.
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com