image

В Україні зняли перше художнє кіно про війну на Донбасі

На сьогодні фільм знаходиться на стадії «post-production» (монтаж, корекція кольору, візуальні ефекти, дубляж, озвучення, створення титрів, анімацій). І для його завершення птрібні кошти, які залучають завдяки Проекту "Велика ідея".

Фільм «Міна» - це наша спроба відображення дійсності через художню форму, яка завжди була простішою та зрозумілішою для глядача, - пояснюють ідею ініціатори фільму на сайті проекту.  За цим лінком можна долучитися до підтримки цього фільму. 

Для того, щоб якомога точніше відобразити реальність, творча група вирушила до визволеної частини Донецької області та відвідала Слов’янськ, Семенівну, Артемівськ, Сіверськ та Святогірськ. Ініціатори зібрали чудових акторів, які зуміли не просто зіграти, а прожити сценарій стрічки. Після цього за власні кошти, зусиллями однодумців та спонсорів провели зйомки фільму.

Прем’єра фільму запланована на міжнародному кінофестивалі в Каннах. За попередніми домовленостями підтримку фільму надасть відомий голлівудський продюсер Tony Scotti, який планує заявити стрічку ще на провідних кінофестивалях (Sundance, AFI, Berlin, Toronto, Palm Springs, Raindance, Encounter), багато з яких є відбірковим етапом для кваліфікації на премію Оскар (в номінації художніх короткометражних фільмів).

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com