image

В Ужгороді завершився кінопоказ українського кіно Твоя кіноосінь

В Ужгороді завершився кінопоказ українського кіно #твоя_кіноосінь, який організувала молодіжна організація «Солідарна молодь». Протягом чотирьох тижнів молоді закарпатці мала нагоду переглянути  4 українські фільми режисера Ахтема Сеітаблаєва: «Хайтарма» (2013р.) «Чужа молитва» (2017р.) «Кіборги» (2017р.) та «Захар Беркут» (2019р.). Всього кіноперегляди відвідали кілька сотень людей.

На фінальному показі окрім перегляду «Захара Беркута» молодь отримала можливість також поспілкуватися з режисером стрічок Ахтемом Сеітаблаєвим. Говорили про українське кіно, мистецтво, культуру. Зокрема, пан Ахтем розповів про його мотивацію зайнятися кіно та режисурою. "Я кримський татарин, я хотів розповісти світу історію цього народу, який живе в Україні, має свої традиції, цінності, культуру, переживання і радощі, а кіно - один із найкращих способів розповісти історію", розповів він.

19.10

«Після кожного нашого показу ми отримували безліч відгуків про українське кіно: хтось підходив поспілкуватися відразу по завершенню стрічки, хтось описував свої враження у діректі чи приватних повідомленнях. Кожен фільм із #твоя_кіноосінь ставив перед нами важливі питання про те, хто ми є, які у нас цінності, у якій країні ми живемо, і яку країну будуємо, а ще важливіше - для чого. У кожного з нас відповіді на ці питання були свої, проте всіх об'єднало те, що ми повинні боротися за наше краще життя, за європейське майбутнє України, це наш європейський вибір, від якого залежить майбутнє», – поділився враженнями від кінопоказів лідер «Солідарної молоді» на Закарпатті Денис Цап.

За словами Дениса,  українська кіноіндустрія має дуже талановитих митців та акторів, які створюють прекрасні фільми, які захоплюють та об'єднують українців, розповідають про нашу країну.

«Важливо пам'ятати про те, що якісний ріст українського кіно 2014-2019 років відбувся за підтримки тодішньої влади і потребує особливого захисту тепер, коли нова влада говорить нам про те, що яка різниця знімати фільми російською чи українською, яка різниця, на честь кого називається вулиця... Ми - українці та патріоти, нам є різниця", – наголосив Денис Цап.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com