image

9 книг, які допоможуть лише за місяць здобути нові навчики

Книги завдяки яким ви зможете оволодіти новими уміннями за якихось 30 днів.

«Швидкочитання», Пітер Камп

Здається, читати по книзі в день - нереально. Але з методикою Кампа будь-якій людині цілком під силу навчитися читати в три рази швидше. Все геніальне просто: суть методики Кампа в тому, що рука використовується як індикатор швидкості читання. Всього на курс потрібно шість тижнів. Автор багато уваги приділяє ступеню розуміння прочитаного, що не менш важливо. Ви не лише навчитеся читати швидко, але і зрозумієте, як схоплювати головну інформацію на льоту.

 

«Як привести справи в порядок», Девід Аллен

Оволодівши принципами методики GTD, ви навчитеся керувати своїми справами і закінчувати їх вчасно, не витрачаючи багато зусиль. GTD застосовна і на роботі, і в побуті.

 

«Іноземна мова для дорослих», Роджер Крез, Річард Робертс

Звичайно, вивчити за місяць досконало будь-яку іноземну мову - завдання непідйомне. Психологи-когнитивісти Роджер Крез і Річард Робертс розповідають про основні підходи до вивчення мов в залежності від віку та особливостей пам'яті. А також розповідають, як зробити процес навчання найбільш ефективним.

 

«Автор, ножиці, папір», Микола В. Кононов

Головний редактор видання «Секрет фірми» і автор книг «Код Дурова» і «Бог без машини» ділиться своїм 14-ступінчастим методом, який допомагає новачкам навчитися писати краще. Він дохідливо пояснює принципи роботи з різними текстами - статтями, слоганами, лонгрідамі, нарисами. Книга допоможе навести лад у голові і на конкретних прикладах пояснює, як це - писати краще.

 

«Фотографуй кожен день», Сьюзан Таттл

Корисний майстер-клас для початківців фотографів. Таттл не тільки ділиться своїм досвідом, але і детально роз'яснює всю професійну термінологію і принципи хороших знімків - портретів, пейзажів, фотографій їжі або тварин. У книзі є розбір теми мобільної фотографії.

 

«Ви зможете малювати через 30 днів», Марк Кістлер

Займаючись всього по 20 хвилин протягом місяця, ви зможете малювати будь-які предмети - будівлі, портрети, геометричні фігури. Головне правило одне - заняття повинні бути регулярними. Кістлер, відомий на весь світ викладач малювання, пояснює основні принципи створення глибини в зображенні, перспективи, освітлення. Крім того, тут ви знайдете поетапні інструкції та зможете порівняти свої роботи з картинами інших учнів.

 

«Презентації в стилі TED», Кармін Галло

Галло провів інтерв'ю з ораторами TED, проаналізував сотні виступів і склав рекомендації на основі особистого досвіду, щоб ви могли провести такий же яскравий виступ, якими славиться конференція. Секрет в дев'яти прийомів, які допоможуть здивувати аудиторію і донести до неї свої ідеї.

 

«Уроки імпровізації», Патриція Медсон

Вміння імпровізувати стане в нагоді не тільки акторам і музикантам на сцені. Патриція Медсон, викладач акторської майстерності з 30-річним стажем, переконана, що звичка імпровізувати в будь-яких обставинах сильно змінює спосіб життя. Ви не будете боятися пробувати нове, а будете легше сприймати несподівані проблеми, зможете швидше реагувати на зміни в планах.

 

«Про що я говорю, коли говорю про біг», Харукі Муракамі

Це не підручник з бігу, хоча в оповіданні ви і знайдете корисні правила. Швидше, це розповідь про особистий досвід і надихаюча історія щирої любові Муракамі до постійного руху. Ця книга дасть потрібний заряд мотивації, якщо ви розмірковуєте про вихід на пробіжку, але з якихось причин весь час його відкладаєте.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com