image

В Ужгороді презентували "T-SHIRTОЛОГІЮ" Шолтеса

Сьогодні в Ужгороді, у приміщенні пабу-музею "Снек" відбулася презентація книги відомого ужгородця Андрія Шолтеса (Bandy Sholtes) "T-SHIRTОЛОГИЯ".

11081116_800964669988784_2145019232310584363_n

Перший відгук про книгу написав вже під час презентації заступник гедиректора ЗОДТРК "Тиса-1" Олександр Герешко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:

"В ці хвилини у "Під замком" вкрай втомлений обставинами, що несподіванно відкрилися, Бонди Шолтес презентує свою першу книгу. Несподівано це і для його гостей. Коли журналісти почали розшукувати когось, хто вже прочитав книгу, виявилось, що таких нема. Свіжачок. Тим приємніше було потримати її тільки що з друкарні, та ще й у видавництві такої солідної літературної "контори", як "Фоліо". Відкрию секрет. Я отримав свій екземпляр з автографом автора в перший же день його повернення з Києва. І встиг прочитати. Як кажуть: добре слухати брехню, коли знаєш правду. Не вірте, що книга хороша. Брехня. Книга дуже хороша". 

Як ми повідомляли, це перша книга Bandy Sholtes. У коментарі він сказав: "Це книга про цицьки, рок ен рол і футболки. Хотів її написати бо виникла ідея поєднати текст і те, що написано у нас на одязі". Ідея частково пояснюється роботою Bandy,який вигадував написи на футболки.

Словом, усього про книгу вам не розкажемо, бо її справді потрібно читати. 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com