• DSC_2630

  Завершується виставка закарпатського художника Петра Шолтеса. ФОТО

  В Ужгороді в обласному художньому музеї імені Бокшая(вул. Жупанатська, 3) триває ретроспективна виставка творів з нагоди 70-річчя закарпатського художника Петра Шолтеса. Ювілей художник відзначав торік, однак, через щільний графік заходів у музеї, виставку довелося відтермінувати. Відкриття відбулося 15 січня, а завершиться вже через кілька днів – 1 лютого. Тож поспішайте відвідати музей в заключні дні виставки, адже тут представлено близько 80 живописних і графічних робіт митця. Переважно це притаманні автору урбаністичні пейзажі, портрети і навіть шаржі, – зазначають працівники музею.

 • 1453983138_3

  Закарпатські художники представили свої картини в Угорщині

  21 січня в угорському місті Мішкольц відбулося відкриття виставки провідних закарпатських художників в Miskolci Galéria (Rákóczi-ház). На виставці представлено понад 70 робіт тридцяти закарпатських художників.

 • 12625617_1048753835182520_1544466126_n

  Художниця з Ужгорода протягом року щодня малює ілюстрацію (ФОТО)

    У Інтернеті є флешмоб — протягом року, щодня треба малювати по одній замальовці. 365 (366) малюнків за рік. Ужгородська художниця Олександра Федоришина, яка відома своїми унікальними блокнотами і листівками про Смугастиків, реалізовує цю ідею. Щодня малює натхненні історії. Вже є три ілюстрації, сьогодні має бути четверта. 

 • Панорама Ужгорода (1948). Закарпатський художній музей.

  Ужгород на картинах Йосипа Бокшая. Частина 2 (ФОТО)

    Пропонуємо вам віртуальну мандрівку ужгородськими парками. Такі мальовничі краєвиди були в Ужгороді в часи одного з найвідоміших закарпатських художників - Йосипа Бокшая. Сьогодні вони існують на його картинах. 

Ужгород на картинах Йосипа Бокшая. Частина 1

Ужгород на картинах Йосипа Бокшая. Частина 1

  Вже неодноразово ми публікували фоторепортажі зі старого Ужгорода в рубриці " Історія". Однак старе місто збереглося не тільки на цих світлинах. Малювали його й відомі закарпатські художники - Йосип Бокшай, Адальберт Ерделі, Золтан Шолтес, Федір Манайло, Гаврило Глюк тощо. Незважаючи на те, що переважна більшість цих картин нині зберігається у місцевих музеях, навряд чи всі ужгородці бачили місто на картинах митців, а це направду унікальні витвори мистецтва! 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com