• 113

  Вихідні: "Cantus", "Енні", "Богдан Хмельницький"

  Цими вихідними в Ужгороді і на Закарпатті триває чимало подій. Серед найважливіших, які радимо послухати й подивитися - концерт  академічного камерного хору " Cantus", одну з найновіших вистав облмуздрамтеатру "Богдан Хмельницький" та нові фільми у місцевих кінотеатрах. Крім того, в музеях, галереях, арт-кав'ярнях тривають цікаві виставки. Не пропустіть найважливішого! РroZak бажає гарних вихідних!)

 • 11041383_394705564036336_1077980241_n

  У пошитті ляльок закарпатці допомогла бібліотека

  Вчителька фізики Наталія Годван знайшла своє мистецьке покликання, а згодом відкрила свій власний бізнес завдяки виноградівській бібліотеці.

 • 3

  В Ужгороді починають малювати писанки

  В одному із закладів міста щотижня триватимуть майстер-класи писанкарства. Учасники зможуть дізнатися про зміст закодованих символів та навчаться розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. 

 • IMAG1558_1_1

  Андрухович і Міклош Надь презентуються в Ужгороді

  Другого фестивального дня "Березневих котів" - 28 березня відбудуться творчі зустрічі із відомим українським письменником Юрієм Андруховичем і спеціальним гостем із Угорщини - Міклошем Надем. 

Еротику на "котах" цього року прикриють "Плахтою"

Еротику на "котах" цього року прикриють "Плахтою"

10-й фестиваль "Березневі коти" вже не акцентуватиме увагу на еротичній складовій. Цього року на фестивалі мистецтва і любові в Ужгороді представлять новий проект "Плахта", у якому 28 митців з Ужгорода, Львова, Києва і Харкова покажуть власні картини, на яких еротика буде схована під "плахтою". Відвертість не на часі - зазначають митці. 
Мукачівська мерія любить "Лізістрату"

Мукачівська мерія любить "Лізістрату"

Вистава "Лізістрата" цього року стане театральною частиною відомого мистецького фестивалю "Березневі коти", який відбудеться вже вдесяте. Постановку здійснить Закарпатський обласний театр драми і комедії з Мукачева, який вперше стане учасником фестивалю. 
Що буде на 10-х "еротичних котах" (ПРОГРАМА)

Що буде на 10-х "еротичних котах" (ПРОГРАМА)

Один з найвідоміших закарпатських фестивалів "Березневі коти" цього року відбудеься 27—29 березня. Програму АртФесту "Березневі коти Х" сьогодні опублікував один із організаторів - Вік Коврей на сторінці "Березневих котів" у Фейсбуці. 
На культуру Закарпаття дали лише 50%

На культуру Закарпаття дали лише 50%

Минулоріч  управлінню культури облдержадміністрації на програми соціально- економічного та культурного розвитку було виділено 5 мільйонів 972 тисячі гривень. Зокрема, 3 мільйона - на Програму розвитку культури і мистецтва в області на 2011-2015 рр. та 2 мільйона 972 тисячі гривень на комплексну програму збереження і використання пам’яток культурної спадщини Закарпатської області на 2006-2015рр. Водночас фінансування зазначених Програм склало 2 мільйона 628 тисяч гривень.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com