Мукачівський театр показав в Ужгороді "Лізістрату"

Виставу "Лізістрата" привезли до Ужгорода спеціально для фестивалю "Березневі коти". Вона стала театральною частиною мистецького фесту, під час якого у різних частинах міста відбувалося чимало локацій. 

Фестиваль розпочався виставкою "Плахта", яку можна відвідати у "Галереї Ілько". Затим у бібліотеці "коти" провели "Рефлексії Х" і подивилися відеопоезію. Другий день ознаменувався гостями, серед яких був і Юрій Андрухович. Цього ж дня глядачам показали і "Лізістрату". 

Народну комедію на теми Арістофана «Лізістрату» театрали грають уже 9 років, проте вперше привезли її до Ужгород. Глядачів вразили оригінальні віршовані тексти Леоніда Філатова, цікаві режисерські рішення Євгена Тищука, невимушена гра акторів. В основі сюжету – бунт афінських жінок, які завдяки сексуальному страйку зуміли зупинити війну. Впродовж півторагодинного дійства зал неодноразово вибухав сміхом, - повідомляє Медіацентр УжНУ.

Як повідомив режисер вистави Євген Тищук під час прес-конференції напередодні фесту, за сюжетом, молода жінка, афінянка змогла зупинити війну між Спартою і Афінами за допомогою жіночого сексуального страйку. "При цьому не варто проводити паралелі із сучасними подіями, - зазначає режисер. - Це п’єса у віршах, вірші дуже смішні. Це народна комедія, тому що там мова справді побутова, народна. Вистава має успіх у мерії міста". 

"Лізістрата" у ляльковому театрі тривала 1 годину 25 хв. 

 

фото Іванки Когутич для ProZak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com