В Ужгороді до свята 8 березня влаштували хендмейд ярмарок.(ФОТО)

5-7 березня, напередодні міжнародного жіночого свята, в Ужгороді (ІІ поверх ТЦ «Дастор») проходить вже традиційний ярмарок «hand made» виробів. Закарпатські майстри та майстрині представили тут свої дивовижні роботи, старанно виготовлені з теплом та любов’ю. Навіть найвибагливіший покупець знайде на ярмарку щось цікаве для себе, чи у подарунок.

Це і гаманці зі шкіри, ручної роботи, і оригінальні різнокольорові свічки, і прикраси та іграшки. Вашу увагу привернуть гарні подушки та картини вишиті атласними стрічками, або ж зв’язані гачком іграшки (ведмедики, жирафа). Цю красу, як зізналася молода мама-рукодільниця, вона плете вечорами, як антидепресант.

Також тут можна скуштувати корисні сироїдні солодощі з натуральних компонентів від Eco Food.

А найбільш привітно на ярмарку вас зустрінуть волонтери Руху підтримки закарпатських військових, які в «жіночій лотереї» розігрують безліч подарунків та цінних призів-сертифікатів. Зокрема, сьогодні щасливці вже отримали: сертифікат на 40% знижку на вітчизняну косметику та миючі засоби від фірми "Нове життя", сертифікат на купівлю спецій на 100 грн від «Пряно», фотосесію відомого фотографа Євгена Кудрявцева та ін..

Поспішайте потішити себе та своїх близьких! Ярмарок діятиме ще два дні!

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com