В Ужгороді до свята 8 березня влаштували хендмейд ярмарок.(ФОТО)

5-7 березня, напередодні міжнародного жіночого свята, в Ужгороді (ІІ поверх ТЦ «Дастор») проходить вже традиційний ярмарок «hand made» виробів. Закарпатські майстри та майстрині представили тут свої дивовижні роботи, старанно виготовлені з теплом та любов’ю. Навіть найвибагливіший покупець знайде на ярмарку щось цікаве для себе, чи у подарунок.

Це і гаманці зі шкіри, ручної роботи, і оригінальні різнокольорові свічки, і прикраси та іграшки. Вашу увагу привернуть гарні подушки та картини вишиті атласними стрічками, або ж зв’язані гачком іграшки (ведмедики, жирафа). Цю красу, як зізналася молода мама-рукодільниця, вона плете вечорами, як антидепресант.

DSC_4371 DSC_4373

Також тут можна скуштувати корисні сироїдні солодощі з натуральних компонентів від Eco Food.

DSC_4395

А найбільш привітно на ярмарку вас зустрінуть волонтери Руху підтримки закарпатських військових, які в «жіночій лотереї» розігрують безліч подарунків та цінних призів-сертифікатів. Зокрема, сьогодні щасливці вже отримали: сертифікат на 40% знижку на вітчизняну косметику та миючі засоби від фірми "Нове життя", сертифікат на купівлю спецій на 100 грн від «Пряно», фотосесію відомого фотографа Євгена Кудрявцева та ін..

1

Поспішайте потішити себе та своїх близьких! Ярмарок діятиме ще два дні!

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com