Ужгородський мультиінструменталіст Jimy Stranger презентував новий кліп «Stir» (ВІДЕО)

Сьогодні, 28 грудня, ужгородський мультиінструменталіст Jimy Stranger (Дмитро Фесенко (Павлов) презентував новий креативний відеокліп під назвою «Stir».

 

«Це була дуже цікава та нелегка праця над багатьма деталями, які ми разом з дружиною створювали і фотографували протягом шести місяців, - каже Дмитро. - Я завжди хотів зняти відеокліп з величезним наповненням різноманітних креативних елементів. У цій роботі ми використали практично всі відомі види фруктів та овочів, працював з глиною, пластиліном, картоном, нитками та голками, камінцями, деревом, печивом, горщиками, вилками, інструментами, гербарієм і т.д.

Фруктове обличчя я створив за мотивами картин геніального художника Альберто Арчімбольдо. Також подібна техніка була використана чеським сюрреалістом Яном Шванкмаєром та у кліпі легендарного англійського виконавця Пітера Габріела «Sledgehammer», що власне і надихнуло мене зробити внесок у цю оригінальну тенденцію».

У створенні цього відеокліпу взяли участь багато талановитих та відомих людей з Ужгорода: кондитер Валентин Штефаньо, художниця Ольга Скакандій, модельєр Маріан Годованець, президент ГС «Федерації петанку України» Олександра Шевченко,  дизайнер Іван Товканець та студенти медичного факультету УжНУ з Африки та Індії.

Також висловлюємо вдячність Олександру Маріашу, Віктору Миговичу,  Володимиру Панову, Івану Палагію, Максиму Ляхіну, Миколі Карпенку, Миколі Барничу, Валентину Кузану, музикантам Дмитру Павловському та Данієлу Ійлешу, а також Ужгородському прес-клубу.

Оператор, фотограф:  Габріелла Руденко

Режиссер:  Jimy Stranger (Дмитро Фесенко (Павлов)

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com