image

Новий хіт від закарпатської формації "Триставісім" - "Пуйду пруйдусь"

Гурт “Триставісім” презентував студійну версію фестивально-вибухової композиції “Пуйду пруйдусь”.

Фольк-панки з закарпатського гурту “Триставісім” виставили в мережу одну зі своїх найпотужніших пісень під колоритною назвою “Пуйду пруйдусь”. Вона стала ще одним синглом з майбутнього другого повноформатного альбому гурту “Мусай”. 

За словами самих музикантів, завдяки цій композиції гурту вдавалося розкачувати концертні майданчики найбільших українських фестивалів (Захід, Файне місто, тощо): 

“Пісню “Пуйду пруйдусь” ми почали обкатувати наживо задовго до її запису і релізу. Буквально після перших декількох концертів вона стала домінантою наших перформансів. Під грув пісні вже встигли послемитися і величезні фестивалі і маленькі клуби. Сьогодні ми з радістю її даруємо, в першу чергу, всім, хто вже встиг повигукувати разом з нами “пуйду пруйдусь!” на концертах, і, звичайно, всім, хто цікавиться сучасною українською драйвовою музикою. Ідея пісні дуже проста - коли в тебе всередині накипіло, тебе щось дратує, чи твої думки зайшли в глухий кут, то тут допоможе лиш одне — сказати собі “пуйду пруйдусь” і сходити розвіятися, вивільнивши таким чином в собі простір для світлих думок.”, — каже Павло Генов, фронтмен гурту.

Наразі, гурт почав роботу над зйомками відео до композиції, паралельно продовжуючи запис матеріалу для альбому.

Послухати на завантажити пісню можна за посиланнями:- SOUNDCLOUD  https://soundcloud.com/trystavisim/puidu-pruidus
- САЙТ ГУРТУ  http://trystavisim.com/Muzika/PUJDU-PRUJDUS

Гурт “Триставісім” було створено в 2010 р в м. Ужгород. Музика гурту побудована на роковій основі з елементами фольк-року, панку, ска, яка прикрашається додаванням напористих колоритних мелодій. За декілька років існування гурт відіграв на головних сценах найбільших українських фестивалів, разом з такими видатними світовими та українськими гуртами як Enter Shikari, Hollywood Undead, Rasmus, Zdob și Zdub, Ляпіс Трубецкой, Noize MC, Скрябін, Воплі Відоплясова, Брати гадюкіни, Танок на майдані Конґо, Тартак, тощо.

Дискографія гурту складається з ЕР “Перча” (2013), та повноформатного альбому “ЛАЧО” (2015).

До складу гурту входять наступні учасники:

 • Павло Генов — вокал, акустична гітара
 • Ігор Магада — ударні
 • Андрій Шаповалов — бас
 • Володимир Щобак — труба, бек-вокал
 • Станіслав Микульця — акордеон, бек-вокал
 • Арсен Бабиченко — гітара
 • Олег Орєшніков — звукорежисер
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com