image

Ужгородка зняла кліп для американської співачки Pink

Саша Самсонова, 26-річна фотограф і режисер родом з Ужгорода, де прожила до 9-ти років, потім батьки перебралися до Києва. Зараз дівчина живе в Лос-Анджелесі і нещодавно стала автором відео на нову пісню співачки Пінк Wild Hearts Can not Be Broken.

У інтерв'ю сайту buro247.ua Саша розповідає, як це у неї вийшло.

- Як ви познайомилися з Пінк?

- Ми познайомилися через мою улюблену жінку Каміл, вона працює на музичний лейбл, з яким Пінк має угоду. Ми зустрілися за пару днів до зйомки все обговорити. Пінк - приємна, відкрита, з приголомшливим почуттям гумору, так що при зустрічі і в роботі було легко і натхненно.

- У чому ідея кліпу?

- Ідея кліпу - розширення прав і можливостей жінок і рівність статей. Хотілося чогось простого, але сильного, чогось в дусі фотографів Герба Рітца і Річарда Аведона.

- Як проходили зйомки?

- Знімати було нескладно. Але тільки тому, що Пінк - нереальний професіонал. Вона співала наживо, коли ми знімали, і по шкірі бігли мурашки. Це не стандартне "музичне відео" - тут хочеться правди і сильного впевненого почуття, а не якихось танців. В якомусь сенсі це був челендж. До того ж у мене був крутий оператор - Джонатан Села, він знімав "Атомну блондинку", "Трансформерів" і "Джона Віка". Так що вся знімальна команда, як мінімум років на 15-20 старше мене.

Раніше Саша Самсонова зняла кліп для DJ Cassidy, зробила лукбук для лінії нижньої білизни Кайлі Дженнер, а також обкладинку журналу Complex разом з художником Такаші Муракамі та ще багато чого.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com