image

Як ужгородці розважалися на даху видавництва (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На даху видавництва "Закарпаття" відбувся культурний вечір під назвою "Вище неба". 

30 липня ужгородці мали змогу побачити прекрасні краєвиди міста, поспілкуватися з цікавими та неординарними людьми, відчути ритм музики в стилі Techno, і навіть розмалювати своє тіло в стилі pop-art з візажистом-гримером Олесею Смирновою. Гості були в захваті від такої вечірки, оскільки заходи такого типу Ужгороду не притаманні. Захід нагадував вечірки в американському стилі. 

IMG_0004 IMG_0016 IMG_0047 IMG_0033

Неформатна вечірка відбулася вже втретє. Як повідомив один із організаторів події - Євген Забарило - це не просто вечірка, а культурний захід, де кожен може показати свої вміння, розвивати себе, та просто насолоджуватися проведеним часом.

IMG_0017 IMG_0018 IMG_0024

Культурний захід "Вище неба" відбувся за підтримки руху Креативні Індустрії територій. Також організаторами виступили, ГО " Культурна платформа Закарпаття", UTC та за сприяння видавництва "Закарпаття", особисто його директора Сергія Варцаби.

IMG_0038 IMG_0019 IMG_0055

Організатори обіцяють, що майбутні вечірки будуть удосконалювати, аби кожна наступна не була схожа на попередню. На День Незалежності організатори планують показати мрії міста Ужгорода. Як це буде - згодом дізнаємося. 

IMG_0008

 

Аліна Галаш, студентка відділення журналістики УжНУ, 

фото автора

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com