image

Закарпатка Alina Pash номінована на премію Євросоюзу

MME Awards – європейська музична нагорода для молодих артистів, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи

У понеділок, 22 листопада, на відкритті Linecheck Music Meeting & Festival в Італії були оголошені номінанти на премію Music Moves Europe Awards 2022 – нагороду Європейського Союзу за популярну сучасну музику. Однією з номінантів стала українська співачка  Alina Pash. Мета нагороди – відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку міжнародної кар’єри.

На Music Moves Europe Awards 2022 було номіновано 15 артистів з 15 країн: Alina Pash (Україна), Anna (Італія), Balkan Taksim (Румунія), Blanks (Нідерланди), Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), DORA (Іспанія), Francis of Delirium (Люксембург), Friedberg (Австрія), JADA (Данія), Ladaniva (Вірменія), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerg (Франція), Nenny (Португалія) і Zoe Wees (Німеччина).

До складу журі MME Awards 2022 увійшла минулорічна переможниця премії, хіп-хоп-виконавиця alyona alyona.

«Я була лауреаткою премії минулого року, а також отримала нагороду «Вибір публіки», – розповідає alyona alyona. – Це було дуже цікаво для мене, і я справді щаслива, що минулого року моя країна Україна стала переможницею. Я буду членом журі цього року, що є традицією для кожного переможця, обраного публікою, і я дуже рада бути частиною цього. Я з нетерпінням чекаю дослідити всіх 15 номінантів та знайти переможців.”
Усі переможці будуть оголошені на церемонії нагородження Music Moves Europe Awards у четвер, 20 січня 2022 року. Церемонія відбудеться під час однієї з ключових подій музичної індустрії – фестивалю-шоукейсу ESNS (Eurosonic Noorderslag) у Гронінгені, Нідерланди.

allmmeawardsnominees

Призовий пакет

5 переможців Music Moves Europe Awards 2022, обрані міжнародним журі, отримають по 10 000 євро на розбудову своєї міжнародної кар’єри. Також журі обере переможця, який отримає Grand Jury Prize – 10 000 євро та ваучер на зелений тур на суму 5 000 євро.

Європейська публіка, яка голосуватиме на сайті, також визначить свого переможця – у категорії Public Choice Award 2022 («Вибір публіки»).

Усі 15 номінантів уже запрошені на день бізнес-освіти з найкращими практиками музичної індустрії, організований ESNS та його партнерами: у секторі лайв-індустрії (Liveurope, Yourope і Live DMA), індустрії звукозапису (IMPALA і Digital Music Europe), а також International Music Managers Forum (IMMF) і European Music Exporters Exchange (EMEE).

Голосування за Alina Pash у номінації Public Choice Award

Відсьогодні і до початку січня меломани по всій Європі голосуватимуть, щоб обрати найцікавішого артиста у номінації Public Choice Award 2022. Нагороду отримає номінант, який збере найбільшу кількість голосів.

Підтримати Alina Pash у MME Awards 2022 можна, проголосувавши за неї на  сайті премії.

Про премію

MME Awards logo

 Music Moves Europe Awards — це премія Європейського Союзу за популярну сучасну музику. Мета нагороди – відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку їхньої міжнародної кар’єри.
Премія MME Awards є трансформацією премій European Border Breakers Awards (EBBA) і Music Moves Europe Talent Award (MMETA), які підтримуються та вручаються Європейським Союзом з 2004 року. Премія має бездоганний «послужний список», нагородивши таких виконавців, як Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler і минулорічну переможницю alyona alyona. З тих пір кожен із цих артистів досяг нового рівня слави та успіху у світовій музичній індустрії.OLGA IERMAK

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com