image

Закарпатська співачка Аліна Паш пояснила, що їде виступати в Росію з українськими піснями

Співачка Аліна Паш пояснила, чому їде з виступом у російське Сколково

Як ми повідомляли, Аліна Паш є в програмі фестивалю  BOSCO FRESH FEST’18, який відбудеться в червні у російській кремнієвій долині Сколково. 

Якогось чіткого коментаря співачка поки не давала. Однак на її сторінці у "Фейсбук" є допис Сергія Моргунова про фестиваль "Стрічка фест", на якому виступила Аліна.  Під цим дописом митець із Креативних Індустрій територій Євген Забарило у коментарях просто розмістив афішу з фестивалю у Сколково, на якій значиться і прізвище співачки Аліни Паш. 

Аліна на це відповіла таким коментарем: "Сарказм, вірно зрозуміла? Я їду виступати із українськими піснями і культурою для людей таких самих як і Ти, Євгене. Моя творчість далі буде говорити про це більш чітко і, сподіваюсь, адекватні люди зрозуміють мій меседж". 

На що прореагував і автор допису Сергій Моргунов: "Аліно, це дуже тонка тема для 400 тисяч людей, що там служили, 11 тисяч загинувших лише на нашому боці та для їхній сімей і друзів. І не ми розпочали цю історію. А публічність - це завжди політика, де є публіка, там є вплив, а де є думка та меседжі - є відповідальність. Реакція Євгена абсолютно адекватна, враховуючи обставини та час, в якому ми живемо. Я тобі казав, що ціную тебе і твій талант. Нічого не змінилось".

І все ж, судячи з самого коментаря Аліни Паш, вона таки виступить у Росії. Скоріше за все, вона усвідомила всю відповідальність цього поступку і готова за нього відповідати. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com