image

Закарпатський гурт "ТРИСТАВІСІМ" дарує "Щастя"

1 серпня ужгородський гурт "Триставісім" оприлюднив п’яту пісню з майбутнього альбому LP „Мусай” під назвою “Щастя”.

Це перша пісня Триставісім, автором музики і слів якої стали не учасники гурту. Музика та слова пісні „Щастя“ написані ужгородським бас-гітаристом Rodion Sun Lion, відомим за участю у гуртах  «Рокаш», «Tango Tempo», «Pap Jazz Quartet», «Villi Pap Trio», «Trio Trees», «Michael Balog Project», «Тріо Ігоря Літвінова».  Запис відбувся в Ужгороді, на студії «SOLIST».

Павло Генов, про пісню «Щастя“:

«Тема пісні «Щастя» – це одвічне питання українців, що залишають свої домівки їдучи працювати закордон: «Де воно, справжнє щастя: вдома, де важко, але все знайомо, чи закордоном, де ніби все є, але чуже?». Хоч пісня і була написана давно та тривалий час чекала свого втілення, проте сьогодні вона є особливо актуальною в Україні. Нам приємно було отримати цю пісню в подарунок від нашого колеги Rodion Sun Lion. Він презентував нам її співаючи під акомпанемент бас-гітари на одній з репетицій, і після того вона легко трансформувалась у звичний формат «Триставісім». Зараз пісня гармонічно доповнює наш концертний сет-ліст»

 

Найближчим часом композицію “Щастя” від гурту Триставісім можна буде почути  6 серпня, в рамках виступу на головній сцені першого українського музично-велосипедного фестивалю Wild Wild Fest, який відбудеться в с.Лумшори, Закарпатської обл.

***

Гурт “Триставісім” було створено в 2010 р в м. Ужгород. Музика гурту побудована на роковій основі з елементами фольк-року, панку, ска, яка прикрашається додаванням напористих колоритних мелодій. За декілька років існування гурт відіграв на головних сценах найбільших українських фестивалів, разом з такими видатними світовими та українськими гуртами як Enter Shikari, Hollywood Undead, Rasmus, Zdob și Zdub, Ляпіс Трубецкой, Noize MC, Скрябін, Воплі Відоплясова, Брати гадюкіни, Танок на майдані Конґо, Тартак, тощо.

Дискографія гурту складається з ЕР “Перча” (2013), та повноформатного альбому “ЛАЧО” (2015).

До складу гурту входять наступні учасники:

 • Павло Генов — вокал, акустична гітара
 • Ігор Магада — ударні
 • Андрій Шаповалов — бас
 • Володимир Щобак — труба, бек-вокал
 • Станіслав Микульця — акордеон, бек-вокал
 • Арсен Бабиченко — гітара
 • Олег Орєшніков — звукорежисер
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com