Що таке біотуалет і як він працює?

Що таке біотуалет і як він працює?

Біотуалет є механізовану туалетну систему розкладання, яка розкладає людські екскреторні відходи в баку варильного котла з використанням спеціальних високоразложенних бактерій (аеробних або анаеробних), які потім перетворюють їх в метан і воду. Біотуалет відрізняється від традиційних туалетів. Це економить багато води і допомагає підтримувати станцію в чистоті.
Оформление кредитов онлайн в Украине

Оформление кредитов онлайн в Украине

У человека существуют потребности, без которых его существование просто невозможно. Нам необходимо постоянно мечтать, ставить цели и нуждаться в чем-то, потому что в противном случае мы просто будем стоять на месте. Но наши потребности не всегда могут удовлетвориться нашими возможностями, потому что зачастую человеку просто не хватает средств для достижения той или иной цели.
Ремонт цифрової і комп'ютерної техніки в місті Львів

Ремонт цифрової і комп'ютерної техніки в місті Львів

Сучасний світ регулярно приносить в життя людей унікальні відкриття, технології і інші речі, спрямовані на поліпшення якості людського життя. Люди приймають ці нововведення досить швидко. Одним з таких прикладів є електронні гаджети (смартфони, ноутбуки, комп'ютери), які на даний момент вже досить щільно закріпилися в нашому житті.
Швейцарские часы в Украине

Швейцарские часы в Украине

Человек научился пользоваться временем, и теперь представить свою жизнь без него практически невозможно. Наш день, как правило, расписан по часам, минутам. Мы строим планы, а планы строятся на времени.
Основные причины подключения PON в квартире

Основные причины подключения PON в квартире

В мегаполисах стали строить сети на основе новой технологии – PON. используют ее и для подключения абонентов в многоэтажных домах. Популярность новинка в сфере информационных технологий заслужила рядом преимуществ. Рассмотрим их детальнее.
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com