image

Бренд “GREHORI TEXTILE ”: основні принципи співпраці та найпопулярніші послуги компанії

Прості речі можуть виглядати зовсім інакше, якщо розбавити класичний вид якимось незвичним принтом. Замовити унікальний дизайн будь-якої речі можна на сайті: https://grehori.com/vyshyvka-logotypiv/.

Особливості компанії

“GREHORI TEXTILE“ – популярний сучасний бренд, який працює над створенням дійсно привабливих та вишуканих речей. Компанія займається не тільки виготовленням цікавих речей, але й має сертифіковану школу з підготовки спеціалістів у даному напрямі.

Співпрацюючи с цим брендом, клієнт однозначно зможе отримати речі високої якості, які будуть відрізнятися унікальним дизайном. Для створення такого виробу, компанія має широкий асортимент різноманітних тканин, отриманні від провідних сучасних виробників, що мають гарну репутацію у світі. Використання високоякісних тканин дозволяє дизайнерам компанії створювати будь-який дизайн, при цьому не перейматися про стан тканини.

“GREHORI TEXTILE” – це не просто українська компанія, яка займається виготовленням речей, а цілий бренд, який виготовляє одяг для працівників провідних ресторанів та готелів як України, так і Канади та Європи.

До основних послуг компанії відносять:

  1. Нанесення принтів на одяг та текстиль. За останній час достатньо популярною стала послуга «другу на футболках». “GREHORI TEXTILE” старається завжди слідкувати за модними тенденціями, тому пропонує користувачам саме цю послугу. Клієнт зможе створити свій унікальний дизайн, який досвідчений спеціаліст зможе потім перенести на виріб.

  2. Виїзд конструктора одягу. Зазвичай більшість організацій вимагають від своїх співробітників, щоб вони носили певну уніформу. Зазвичай такий одяг надає саме керівництво. Для того щоб весь одяг був пошитий згідно з побажаннями замовника, та в відповідності до розмірів працівників, замовляють виїзд конструктора. Для створення дизайн-проекту, спеціаліст покаже замовнику зразки продукції, та допоможе в розробці жіночого, чоловічого та дитячого одягу.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com