image

Чи загрожує вам суд з манівео?

У цій статті піде окрема мова про мікрофінансових організаціях. Після активного скорочення великих обсягів кредитування банками і перехід в без заставний рівень, такі структури стали серйозно ставитися з процесу видачі грошей. Тобто отримати без заставний кредит в банку можна, але тепер така процедура здійснюється досить складно. Головна особливість по такому кредитуванню, що банки зараз намагаються не видавати дрібні суми, і більше акцентують увагу на видачу позик більших розмірів.Така фінансова політика банків вплинула на виникнення численних мікрофінансових організацій. Ймовірно ви стикалися з оголошеннями «Візьми кредит до зарплати».

На жаль, частина людей справді беруть гроші в кредит у таких організацій. Як правило, МФО видають невеликі суми - від 1 до 10 тисяч гривень на невеликий період часу. Процентні ставки в МФО високі. У разі несвоєчасної оплати кредиту МФО включають скажені штрафні санкції, які збільшують борг в 5-10 разів. Це ненормально, але така тенденція зараз існує. як себе вести, щоб захистити свої права, якщо виникла манівео прострочення?

Більше про суди з Манівео та банками читайте тут.

Як боротися з манівео або слабкі сторони МФО немає чіткої правомочною позиції по відношенню до їхніх дій. Кредитувати вони можуть, оскільки у них є ліцензія на видачу позик. А ось як їм, спираючись на законодавство боротися з поверненням боргів, в законі чітко не прописано. З огляду на, що МФО має невеликий статутний капітал, яким можна оперувати з повернення коштів. Кредитування здійснюється невеликими сумами.

Як вибиває борги Манівео?

Люди які стали боржниками Манівео, потрапляють під тотальний психологічний пресинг. Така поведінка не має нічого спільного з законом. Однак ці організації використовують всі методи тиску:погрожують фізичною розправою;загрожують відкриттям кримінальних справ;загрожують приїздом мобільних груп, представників до літніх родичів, на роботу.Дзвонити такі представники можуть друзям, родичам, знайомим, якщо ви залишили свої персональні дані в момент взяття кредиту. Однак далі телефонних погроз, повідомлень і листів, такі дії не йдуть. Якщо ви потрапили в таку ситуацію, ваше завдання просто зберігати холоднокровність і пояснити знайомим родичам, літнім батькам, що нікому нічого не загрожує.Як не віддавати борги МФО?

Про слабкі сторони Манівео і інших мікрофінансових організацій:У мікрофінансових організацій немає штату, який займається справлянням боргів з позичальників. Для них це невигідно і дорого. До суду на вас не подадуть, оскільки для МФО це дорого. Судова тяжба може затягнуться на 1-2 роки, що невигідно кредиторам.Якщо у вас є зайві гроші, можете платити. Причому на вигідних умовах. Для цього передбачена у манівео реструктуризація боргу із заморожуванням штрафних санкцій. Якщо немає, то борги можете не повертати.Якщо вам продовжують загрожувати, можете записати телефонний дзвінок і подати заяву в поліцію, правоохоронні органи теж не можуть на них вплинути. Оскільки важко довести, що дзвонили саме ваші кредитори і саме ця компанія несе відповідальність за дзвінок і відправлені повідомлення. У такій ситуації МФО просто відхрещуються, відповідаючи, що дзвінки робить хтось інший від їх імені.Відстеження номера телефону є складною процедурою.

У разі, якщо дзвонили з прихованого номера, то відстежити його практично неможливо. Тому єдиним правильним рішенням буде пояснення родичам друзям, що вам і їм нічого не загрожує. Далі дзвінків, листів і повідомлень справа не йде. Суди з коллекторами Манівео нікому не загрожують.Підведемо підсумокРекомендується не брати кредити у мікрофінансових організацій. Якщо ви взяли кредит, і в змозі виплачувати, тоді виплачуйте. Якщо у вас немає грошей, попередьте всіх своїх знайомих, колег на роботі, родичів, що нічого нікому не загрожує, а методи таких компаній як Манівео і інших МФО протизаконні.

Просто приблизно вирішите для себе, яку суму ви зможете оплатити і твердо її озвучуйте. Тоді представники МФО від вас і ваших близьких відстануть, дзвінки припиняться. Дайте кредиторам зрозуміти, що ви не реагуєте на шантаж з їх боку. Таку тверду позицію кредитори приймуть не відразу, але одного разу вони погодяться і підуть на поступки. Це єдиний нормальний шлях вирішення питання або просто ігноруйте їх.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com