Чому з пластикових вікон дме?

Пластикове вікно - сьогодні, це як рушник у ванній, як світло в квартирі. Звичне, непомітне, необхідне. Вони стали популярні завдяки невибагливості у догляді і цілком помірними цінами (як за самі вікна, так і за їх установку та ремонт). Проте, проблеми бувають навіть у настільки надійному механізмі.

Проблема перша: з пластикового вікна дме.

Причиною тому може бути відверто погана установка, використання недостатньо якісного пластику, або і те, і інше разом.

Можна звернутися до фахівців. Але ми до них уже зверталися при встановленні. Дивимося проблему самі. Беремо, що б там не було палаюче і проводимо по рамі. Полум'я затріпотіло - проблема саме на цій ділянці.

Запросто проблема може бути в петлях. Може фурнітура остаточно постаріла, і з'явилися зазори, або вона встановлена ​​під нахилом. Тут самому краще туди не лізти, якщо є гарантія - покликати майстра і переконливо наполягати на вирішенні проблем зі склопакетами. Якщо гарантії немає - все одно покликати професіонала з компанії по ремонту вікон, але говорити менше про непрофесіоналізм монтажників, а більше про те, що з вікна ПВХ дме. Вийде ефективніше.

Ще один варіант - ущільнювач недостатньо щільно притискається до стулки (спочатку погано прилягав, «усох» з часом, або знову-таки, неякісно поставлена ​​дешева фурнітура). Тут відповідь одна - знову ж кликати монтажника з віконної техпідтримки і картати, поки полум'я свічки не буде нерухомим.

Буває і сумніше - завдяки активній (а деколи надмірно активної) експлуатації провисають петлі. Тут завдання, що не вимагає майстрів - віконників: петлі досить підтягти за допомогою шестикутника, тим самим відрегулювати пластикове вікно, щоб не дуло.

Ще одна проблема - вікна недостатньо притиснуті до отвору анкерами. В ідеалі цей процес потрібно з пристрастю спостерігати на етапі установки і не боятися ставити запитання: в кінці кінців це ваше вікно і саме ваші ноги мерзнутимуть, випадково вилазячи з-під ковдри.

Важливо, щоб все це гарненько заповнилося монтажною піною, а її надлишки згодом ліквідовувалися своєчасно і якісно. Найбанальнішим прикладом може послужити жадібність при використанні монтажної піни. Завдяки цій економії мікроскопічний шар не врятує вас ні від того, що вікна будуть дути, ні від елементарної вологи.

Ще одна проблема вікон - продування між бічною стінкою і рамкою. Тут, знову ж таки, класичний мінімум: мінімум піни, мінімум зусиль, мінімум знань. В даному випадку заходи по утепленню вікна більш ніж суворі. Конструкція повинна бути безжально демонтована, а нова повинна ставитися з урахуванням належної кількості піни і - головне - з професійно і якісно закладеними швами.

І все ж основною проблемою є проблема ущільнювача. І це, на нашу радість, абсолютно не проблема. Замінити його в домашніх умовах - як руки помити. Тобто запросто.

Що нам буде потрібно:

  • Клей (природно спеціальний - силіконовий);

  • Пістолет для силікону;

  • Гострі ножиці;

  • Новий матеріал для роботи (тобто сам ущільнювач).

1. Насамперед - акуратно підцепіть і потягніть на себе старий ущільнювач. Повільно, не кваплячись, витягніть його з вашого віконного отвору.

2. Далі - велика чистка. Вичищаємо все: пил, мошок, залишки ущільнювача, лушпиння від насіння та інше. Якщо ви хочете добитися успіху - не повинно залишитися ні смітинки.

3. Наступним етапом наносимо клей. Нічого страшного, якщо клею вийде більше, ніж потрібно - силікон дуже легко зчищається. Головне - не скупитися.

4. У звільнені від старого ущільнювача пази вставляємо новий, акуратно і без асиметрії.

Далі - обрізаємо хвостик і урочисто стикуємося клеєм початок і кінець ущільнювача.

5. Найважливіше - щоб фінальна процедура стикування була одноразовою: ні в якій мірі не склеюють ущільнювачі шматочками по периметру вікна, беріть цілий кусок!

Найчастіше, як було згадано, дме металопластикове вікно в місці примикання самої рами до підвіконня. Так ось, крім всіх чарівних маніпуляцій з монтажною піною не буде зайвим регулярно її піддавати, знімаючи шпателем зайве і естетично вирівнюючи. Піна - взагалі штука незамінна: всі гріхи від лукавого, все протяги від нестачі герметично упакованого вікна.

Частенько дме з-під підвіконня. Причому дме так, що ніяка батарея не рятує. Це теж проблема монтажних робіт, і її теж можна вирішити за допомогою все тієї ж монтажної піни. Збовтали - залили - зрізали. Акуратніше з паркетом. Ось і всі турботи.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com