Для чого потрібні прилипачі для рослин

Для кожного городника, при проведенні обробки рослин засобами захисту, важлива їх максимальна ефективність. І чим більше площа ділянки, тим більше часу йде на обробку. через підвищення концентрації добрив при обробках, можливі опіки на листках. Тому не варто використовувати збільшені дози пестицидів або добрив. Відмінний помічник - прилипач. Йдеться про допоміжному поверхнево-активній речовині, яке успішно використовують разом із засобами захисту рослин або добривами. В результаті на поверхні листя утворюється одна рідна плівка, що утримує препарати. Це стосується і акарицидів, і гербіцидів, а також інсектицидів і фунгіцидів, добрив. Вони утримуються на рослині, максимально поглинаються. На сайті https://lnzweb.com/adhesive ви зможете придбати прилипач, ознайомившись з широким асортиментом гідних пропозицій в інтернет-магазині агропродукції LNZweb. Тут представлені прилипачі в широкому розмаїтті. І кожен зможе зробити вірний вибір.

Переваги застосування прилипачів в бакових сумішах

  1. Знижуються стреси рослини після обробки пестицидами.

  2. Забезпечується м'яке утримання робочого розчину на поверхні грунту, блокується вимивання гербіциду в зону розташування насіння культури.

  3. стабілізується ефективність препаратів при критичних температурах, а також при обробках за годину до дощу.

Прилипач ідеально працює з біопрепаратами, стаючи середовищем для розвитку корисних бактерій, а також подовжуючи дію препарату на листі рослин на кілька тижнів.

Крім того, прилипач сприяє формуванню сильної кореневої системи при краплинному поливі разом з добривами. Він гарантує прилипання робочого розчину, покращує контакт з основним препаратом на воскових і опущених поверхнях.

Призначення прилипачів в агротехніці

В агротехніці прилипач виступає в якості додаткового до робочої рідини агрохімікату речовини, призначенням якого є поліпшення сумісності компонента бакової суміші основних препаратів. Крім того, він використовується для зниження випаровування крапель розчину, їх знесення потоками повітря і відскоку від цільової поверхні. У список слід додати утримання крапель на цільової поверхні, забезпечення розтікання крапель на можливо більшій площі, без чого захист рослин контактними пестицидами буде неповною, позакореневе підживлення викличе їх хімічні опіки. Використання прилипач сприяє повільному висиханню крапель з утворенням желеподібної плівки, в результаті посилюється активність, стабілізується дію трансламінарну і системних основних препаратів. На термін дії прилипачів забезпечується захист ДВ основних препаратів від безпосереднього впливу атмосферної вологи, а також кисню повітря.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com