Грілки для тіла: різновиди пристроїв та чим відрізняються

Існує безліч способів, які допомагають нам зігрітися, але використання грілок — ефективний і популярний спосіб. Це особливий пристрій, призначений для прогрівання конкретних частин тіла. Принцип її дії досить простий: ви прикладаєте пристрій на потрібну область, що призводить до розширення кровоносних судин і збільшення кровотоку в ній, що допомагає зігрітися та зберегти тепло.

Пристосування діють локально і широко використовуються в побуті. Купити грілку на все тіло — хороше рішення для різних ситуацій. Вона допоможе військовим, сноубордистам, мандрівникам та рибалкам. У цій статті ми детально розглянемо різновиди пристроїв і їх основні особливості.

Де використовувати грілки

Під час виходу на риболовлю, полювання або просто на природу, завжди корисно мати декілька автономних грілок з собою. Вони можуть бути корисні для наступних цілей:

  1. Обігрів спального мішка.
  2. Підігрів рук в кишенях.
  3. Зігрівання і сушіння ніг.
лшорпаві

Для використання хімічних грілок для ніг достатньо активувати аплікатори і помістити їх у взуття. Найкращими варіантами для цього є одноразові грілки або багаторазові устілки. Для рук пристрій можна зручно розмістити у рукавицях. Проте, варто пам'ятати, що такі грілки можуть зігрівати лише певну частину тіла. У випадку загального переохолодження краще утриматися від їх використання, оскільки це може призвести до перерозподілу крові до нагрітого органу і загрози подальшого замерзання інших частин тіла.

Також якщо ви збираєтеся у мандрівку вкрай важливо мати при собі всі необхідні речі, для цього можна купити онлайн або у магазині рюкзак Kanken. Це якісний виріб з хорошою місткістю, а також він легкий, що зручно під час походу.

Самонагрівальні сухі грілки

Суха самонагрівальна грілка — це текстильний пакетик, наповнений спеціальним компонентом, який під час контакту з повітрям спричиняє виділення тепла завдяки хімічній реакції.

Переваги такого пристосування:

  1. Оскільки їх вміст сухий, немає страху, що ізоляція пошкодиться.
  2. Виготовлені у формі подушечок або устілок.
  3. Тепло зберігається в них протягом 8-10 годин.
  4. Використання цих виробів дуже просте. Потрібно лише вийняти нагрівач з пакування, і прилад починає нагріватися від контакту з повітрям.
  5. У багатьох моделях грілок для рук і ніг одна сторона має клейовий шар, який можна прикріпити до внутрішньої сторони рукавичок, шкарпеток або взуття.
  6. Компактний розмір.
рпав

Єдиний недолік сухих самонагрівальних грілок полягає в тому, що їх неможливо використовувати повторно.

Електричні грілки

Цей тип обігрівачів входить до категорії електричних пристроїв. Електронагрівач розміщений в матеріалі з ізоляцією, що знаходиться у м'якому чохлі. Пристрій дає можливість регулювати ступінь обігріву за допомогою пульта. У багатьох моделях також передбачено функцію таймера. Прилад підключається до електричної мережі, що дозволяє використовувати його для обігріву стільки часу, скільки потрібно. Однак, його недолік полягає в тому, що для його роботи необхідний постійний доступ до електромережі.

Гелеві грілки

 Гелеві грілки мають вигляд подушечки з наповнювачем, вона виготовлена з силікону та працює за допомогою спеціального гелю. Основними компонентами наповнювача є концентрований поліакрилат натрію, гліцерин та вода. Пристрій здатен зберігати тепло протягом періоду від 30 хвилин до 3 годин. Аби активувати грілку, її можна опустити у гарячу воду або розігріти в мікрохвильовій печі. У деяких моделях також у складі є ефірні олії для покращення аромату. Важливо зазначити, такий вид пристосування є багаторазовим, він безпечний та м'який на дотик.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com