Інтерактивна панель: принцип роботи та переваги

Технології за останній час зробили значний крок вперед, тим самим покращивши різноманітні сфери, в тому числі освітню та деякі робочі аспекти. Популярний інструмент, що використовується у цих сферах – інтерактивна дошка. Знайти та придбати інтерактивні панелі в AVexpert.

Принцип дії обладнання та його можливості

Доволі часто інтерактивні панелі плутають із дошками. Це поширена помилка, тому що ці інструменти хоч і можуть мати однаковий зовнішній вигляд, проте насправді дуже відрізняються один від одного. Дошка – це простий прилад, на який виводять зображення за допомогою променю проектора. Всі основні дії проводять за допомогою ноутбука або через ПК.

Інтерактивна панель являє собою функціональне обладнання, облаштоване власним процесором, монітором та спеціальним програмним забезпеченням. Для повноцінної роботи панелі не потрібно підключати додаткового обладнання, тому що вона працює самостійно. Для включення достатньо лише під’єднати її до джерела живлення.

Інтерактивна панель користується попитом у покупців, через наступні переваги:

 1. Зрозумілий інтерфейс. Для того щоб розібратися з панеллю не потрібно мати спеціальних навичок, все зрозуміло на рівні інтуїції.

 2. Гарна якість зображення. На відміну від дошки, зображення на панель подається автоматично, тим самим не має додаткових втрат, як це працює із променем проектору.

 3. Функціональна конструкція. Зазвичай інтерактивна панель має рухливий механізм, завдяки чому її можна виставити під будь-яким кутом та повернути.

 4. Настройки яскравості. Завдяки вбудованому програмному забезпеченню та функціоналу, користувачі можуть самостійно виставити параметри яскравості. Таким чином, використовувати панель можна у будь-який час, в не залежності від освітлення приміщення.

 5. Універсальність та широка сфера використання. Інтерактивну панель часто використовують у закладах освіти, під час презентацій та виступів, для реклами та у системі розумний дім.

 6. Швидка передача сигналу. Зазвичай інтерактивні панелі мають достатньо продуктивний процесор, завдяки чому інформація на екран поступає без усілякої затримки.

Єдиний недолік – висока ціна. Проте, якщо брати до уваги функціонал та можливість панелі, то її вартість буде оправдана.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com