Колекції старовинних та рідкісних книг

Колекціонування старовинних книг - захоплююче хобі.

Останнім часом багато людей захоплюються колекціонуванням старовинних книг. Сьогодні раритетна книга велика рідкість. Особливо цінними вважаються видання до 1850 року, які вийшли в Росії, і до 1800 року, які випущені в іноземних видавництвах. Саме такі книги називаються антикварними. Всі раритетні книги коштують досить дорого. Але при цьому цінуються високо видання, які знаходяться в хорошому стані.

Цінність таких книг полягає в тому, що вони друкувалися невеликими тиражами. Це пояснюється тим, що всі операції працівники друкарні виконували вручну. Як правило, тираж рідко перевищував 1000 -2000 примірників, а іноді видання друкувалися в кількості декількох сотень примірників. При цьому зрозуміло, що багато книги були безповоротно втрачені з плином часу. Це сталося через несприятливі умови, наприклад, пожежі чи війні, цензуру, політічні переслідування автора та ін.

Книги, які були надруковані після 1850 року правильно називати не антикварними, а старовинними. Для них також знаходиться місце в колекціях. Видання після 1935 року відносять до букіністичних книг.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com