image

Квартира від забудовника

Житловий комплекс «Щасливий» PLATINUM – це проєкт бізнес-класу від компанії «НоваБудова», що будується у Львові, на проспекті Чорновола.

Споруда обіцяє стати центром і візитівкою всього району, адже буде найвищою будівлею в центральній частині міста. Комплекс сплановано так, щоб він став не лише житловим, а й інфраструктурним і бізнесовим вузлом.

Купуючи тут квартиру від забудовника, ви отримуєте весь пакет для комфортного життя.

1. Монолітно-каркасна технологія будівництва з використанням найсучасніших і найякісніших матеріалів, зокрема червоного керамоблоку для зовнішніх стін і газобетону з прошарком мінеральної вати – для внутрішніх.

2. Усередині теж буде затишно, зручно й комфортно. Передбачено використання індивідуального опалення у квартирах. А з великих металопластикових панорамних вікон відкриватиметься захопливий вигляд на Ратушу. Особлива пропозиція – квартири з терасами, призначені, щоб закохуватися у Львів ще сильніше!

3. Житловий комплекс «Щасливий» PLATINUM – це й вишукана прибудинкова територія з ландшафтним дизайном, зоною для відпочинку й дитячим майданчиком. А закрита територія, охорона й відеоспостереження забезпечать цілковиту безпеку.

4. Компанія «НоваБудова» подбала про автолюбителів, гарантуючи, що вони не витрачатимуть час марно, шукаючи місце для паркування. У комплексі передбачено підземний і наземний паркінги, а «просунуті» власники електромобілів отримають можливість заряджати власні авто просто на своєму паркомісці.

5. Маєте питання? До послуг власників житла в комплексі – рецепція, де компетентні адміністратори з радістю допоможуть вирішити ваші проблеми. Також – це зона очікування для гостей ЖК «Щасливий» PLATINUM.

6. Утілюємо в життя інновації для безпечного й комфортного житла. Зокрема комплекс буде обладнано унікальною системою протипожежної безпеки – спеціальним ліфтом для транспортування пожежних підрозділів.

7. Нагадаємо: локація – вагома перевага ЖК. Тут гарна транспортна розв'язка, поруч – необхідні об'єкти інфраструктури. З часом вони стануть ще ближчими, адже перші два поверхи будівлі займатимуть комерційні приміщення, наприклад, заклади сфери послуг, офіси, різноманітні салони й центри, супермаркети тощо.

Квартира від забудовника в ЖК «Щасливий» PLATINUM від компанії «НоваБудова» – девелопера з понад десятилітнім стажем і зданими житловими комплексами в Києві та Львові – ідеальний варіант і для комфортного житла, і для інвестицій у нерухомість. Не проґавте свій шанс!

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com