Модульні будинки: рентабельна та адаптована альтернатива капітальним спорудам

Сьогодні модульні будинки динамічно набирають популярність, оскільки вони є економічно ефективною та адаптованою альтернативою традиційним будинкам, а міцна конструкція із прекрасною теплоізоляцією підходить для постійного та сезонного проживання.

Технологія модульного будинку – це сучасне інженерне рішення, що поєднує класичну каркасну систему з панельним підходом до будівництва. Ця технологія дає змогу швидко та якісно будувати надійні житлові будинки. На українському ринку одним із провідних виробників модульних будинків є «МодульДом». В основі концепції компанії лежать такі принципи:

 • швидкість будівництва – завдяки використанню готових модульних блоків зведення відбувається значно швидше, ніж традиційними методами;
 • рентабельність – модульна архітектура економить час, ресурси та кошти;
 • якість – заводське виробництво гарантує високий контроль над якістю;
 • гнучкість у дизайні – різноманіття вибору дизайну та планування конструкцій;
 • стійкість та екологічність ー модульні будинки спроєктовані з урахуванням принципів енергоефективності й екологічної безпеки.

Залучення передового досвіду та технологій країн ЄС, дає змогу компанії підтримувати високі стандарти якості й інноваційності у своїй діяльності, мінімально впливаючи на довкілля. На сайті розробника https://moduldom.com.ua/uk/ представлена велика кількість проєктів модульних будинків, з-поміж яких ви можете вибрати та створити свій особистий простір комфорту та затишку.

Ідеальне рішення для зростаючої сім'ї

Збільшення родини часто веде до потреби в більш просторому житлі. Наприклад, проєкт FAMILY HOUSE 70 пропонує функціональне та стильне рішення для вашої сім'ї. Тут поєднані функціональне планування, висока якість і цінова доступність для комфортного та безпечного проживання в Україні. Завдяки різним варіантам комплектації ви можете вибрати оптимальний для вашої родини.

фемілі хаус

Проєкт FAMILY HOUSE 70 має розумне й ергономічне планування, що забезпечує оптимальне використання кожного квадратного метра. Він містить закриту вітальню-гардеробну (чи додаткову малу спальню), дві просторі спальні з двоспальними ліжками та великими шафами, комфортну ванну кімната, функціональну кухню-студію, обідню зону для святкування з рідними та друзями та можливість приєднання тераси для проведення затишних літніх вечорів.

Особливу увагу також слід приділити проєкту BARNIX ELIT 54 – елегантний будинок із двох модулів, що поєднує в собі якість і зручне планування. Він містить закриту вітальню-гардеробну, дві просторі спальні кімнати з двоспальними ліжками та великими шафами, а також розділений санвузол для більшої зручності великої родини.

модуль дом

Вартість залежить від комплектації. Є різні варіанти починаючи від базового, що охоплює дерев'яну вагонку, ламінат і натяжну стелю, та закінчуючи опцією «Оптіум» + оздоблення «Стандарт», що містить теплу підлогу, санвузол, оздоблений плиткою, та кухонні меблі.

«МодульДім™» спеціалізується на розробці та виробництві сучасних і функціональних модульних будівель, пропонує широкий спектр рішень для різних цілей і потреб, включно з житловими будинками, модульними будиночками для військових, переселенців, під бази відпочинку чи кафе.

ModulDom – ваш шлях до комфортного та доступного житла

Модульне будівництво надає клієнтам швидке й ефективне рішення для отримання якісного житла чи комерційного простору, забезпечуючи водночас зручність, якість і відповідність європейським стандартам. Збірні будинки виготовляються секціями на заводі, а потім транспортуються на місце для будівництва та монтажу. Будинки здаються з частковим оздобленням. Головні переваги збірних будинків – виготовлення під замовлення, сучасний та індивідуальний дизайн, економічність.

Якщо ви зацікавлені в сучасному модульному будинку, рекомендуємо звернутися до компанії «МодульДім™». Ви отримаєте не лише комфортне та сучасне житло, а й економічно вигідне рішення, що дасть змогу власнику значно зменшити витрати на опалення та кондиціонування, адже це важливий чинник економії коштів і збереження довкілля.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com