Найкращій подарунок для екстремала

Хоча багато видів діяльності у світі запаморочливі, лише стрибок вниз може викликати найбільше емоційне становище з усіх можливих дій.

Стрибок з парашутом

У світі є багато чудових занять, але лише стрибок на парашуті може викликати найвищий рівень хвилювання серед усіх можливих занять. Ваучер на парашут, можна придбати політ на параплані Івано-Франківськ - це досвід, який доведе до когось із ваших близьких. Подарунковий сертифікат відфабрики емоцій “твоЄ” - задовольнить серце, жадне емоцій. Стрибки на парашуті – необхідно виконувати з інструктором. Більше того, на відповідній висоті інструктор готується до стрибка з парашутом, котрий відбудеться після прив’язки до учасника. Саме цей момент є одним із найважливіших з точки зору безпеки.

Що перевіряє інструктор:

 • джгут,

 • парашутний елемент,

 • ремені,

 • ремінці та повзуни.

У разі найменших пошкоджень елемент замінюється новим, котрий зазвичай вивозиться на літак як запасний.

Політ на параплані

Якщо ви вперше або не впевнені, краще вибрати тандемний рейс із інструктором. Ніякі спеціальні навички для парапланеризму при інструкторі не потрібні, головне - уважно слухати та виконувати вказівки пілота.

Ви можете придбати подарунковий сертифікат тут і порадувати коханого оригінальним подарунком, який запам'ятається надовго.

Для тих, хто не може жити без неба і бажає цього зробити, є школа парапланеризму, де навчають всіх необхідних навичок та хитрощів.

Політ на повітряній кулі

Подаруйте коханій людині досвід, який залишиться із ним назавжди! Хочете побачити світ на висоти пташиного польоту та відчути вітер у волоссі? Велика пригода на небі, тобто політ на повітряній кулі, - це подарунок, призначений практично для всіх. Політ на ній можна замовити за посиланням. Ціна польоту не є нездоланною перешкодою. Пригода, яку ви отримаєте під час польоту на повітряній кулі, коштує цих грошей. Крім того, ви отримаєте пам’ятний сертифікат в упаковці. Відповідно до понад 200-річної традиції, десант буде відзначений келихом шампанського. Прогулянки в повітрі для двох - ідеальна ідея для шлюбної пропозиції Красиві пейзажі, небо, романтична атмосфера, і ви - закохані та мрієте провести решту свого життя разом.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com