image

Особливості національних гральних автоматів

Ігри, як і мова, традиції та закони для кожної країни свої. Кожен гральний автомат тої чи іншої країни має свої особливості.

Чимало елементів пов’язані з менталітетом громадян. Для  гравців українських онлайн казино також розроблюють хороші локалізовані слоти.

На сьогодні в світі популярні як старі надійні класичні гральні автомати, розроблені в Америці, так і новітні відеослоти із Австралії. Але є й такі азартні ігри, які користуються попитом виключно на одній території або в окремій країні. Знайти такі машини в інших місцях практично неможливо.

Локальні ігрові автомати Японії

В Японії популярна гра «Пачинко» або «Патінко» (не плутайте з  однойменним корейським серіалом). Вона з’явилася відносно недавно – на початку двадцятого сторіччя. Це азартний різновид відомого пінболу. У грі надається можливість придбати набір металевих куль для грального автомату та «стріляти» ними на гральне поле. На відміну від пінболу з горизонтальним полем, у Пачинко гральне поле вертикальне.

Опинившись на полі, гральні кулі проходять безліч перешкод, після чого потрапляє в нижні лунки автомату, які і визначають розмір призу.

Які виграші на цьому слоті

Цікаво, що виграші видаються тими самими кулями, адже виплачувати призи реальними грошима за законодавством Японії категорично заборонено. Але після отримання призових куль гравець може обміняти їх в спеціальному магазині на різні речі – іграшки, цукерки, подарунки та інше.

І саме цікаве – якщо гравець бажає отримати реальні гроші, йому достатньо залишити гральний зал і у найближчому обмінному пункті отримати за виграні сувеніри справжні кошти.

Таким чином і японське законодавство формально не порушується, і гравці отримують гроші, і обмінні товари повертаються в гральні зали, щоб знову бути виграними іншими щасливчиками.

Шанси на перемогу

На такому гральному автоматі перемогти не важко, адже силу польоту кулі завдає сам гравець, застосовуючи свою майстерність.

Крім цього на панелі слоту розташовані вікна з цифрами, при влученні або збігу цифр автомата переходить в призовий режим гри та відчиняє додаткову лузу. При цьому шанс на виграш суттєво зростає. Не дивно, що слот Пачинко вкрай популярна серед японців.

Подібні гральні пристрої

Доречи, Пачинко не єдиний гральний автомат, де не передбачено грошових призів. Всі знають «кран-машину» або «хватайку», де гравці намагаються витягти м’яку іграшку. Подібні автомати можна зустріти не тільки по всій Європі та в пострадянських країнах, а навіть на  Аліекспрес. Нажаль, гідної онлайн заміни такому апарату ще не винайдено.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com