Особливості вибору особистого охоронця

Персональних бодігардів сьогодні в Україні наймають не тільки депутати чи дуже заможні люди. Часто особиста охорона використовується власниками середнього і малого бізнесу. Іноді такий захист замовляють пересічні громадяни (наприклад, при перевезенні значних грошових сум).

Особистий охоронець повинен мати відповідну кваліфікацію. Тому замовляти послуги персонального захисту слід у перевірених компаніях (наприклад, "Охоронний холдинг"). Такі організації навчають бодігардів згідно зі спеціальними програмами, а також пропонують послуги по оптимальній вартості.

Що входить в обов'язки персонального охоронця?

image1

Найбільш очевидна задача бодігарда – захист підопічного від будь-якої небезпеки (нападів, замахів на життя). Також особисті охоронці зазвичай відповідають за комфорт клієнта на урочистих заходах, ділових зустрічах, тобто всюди, де з'являються потенційні загрози.

Подорожі з персональною охороною

В рамках поїздок бодігради зазвичай складають безпечні схеми переміщення, забезпечують контроль входів та виходів приміщень і будівель, у яких перебуває клієнт. Особистий охоронець також може перевіряти осіб, близьких до суб'єкта опіки. У дорозі бодігарди постійно дають оцінку поточній ситуації, щоб завчасно виявити потенційну загрозу.

Чи можна найняти персонального охоронця для дитини?

Так, кваліфіковані бодігарди здатні ефективно захищати дорослих, підлітків та дітлахів. Професійні співробітники зазвичай швидко знаходять спільну мову з клієнтами будь-якого віку. Адже для персональних охоронців вкрай важливо заслужити довіру та симпатію свого підопічного.

Які якості повинен мати бодігард?

Спочатку необхідно впевнитись, що такий співробітник пройшов відповідну підготовку та має ліцензію на використання зброї. Після цього слід перевірити наявність у охоронця:

  • потрібного досвіду (служба у спецпідрозділах, армії, поліції тощо);
  • сертифікатів, що підтверджують регулярне проходження медкомісії та курсів підвищення кваліфікації;
  • навичок надання первинної медичної допомоги.

Також бодігард повинен бути чесним, уважним, дисциплінованим, стресостійким. Якщо потрібен охоронець-водій, необхідно перевірити наявність у нього сертифікатів проходження курсів контраварійного та екстремального керування автомобілем. Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати, наприклад, на ohholding.com.ua.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com