image

Особливості встановлення ГБО 4 покоління на авто

Газобалонне обладнання 4 покоління є найбільш поширеним та універсальним обладнанням, яке підходить на більшість автомобілів.

Швидко та якісно встановити комлект ГБО 4 покоління можна тільки на спеціальних автогазових СТО, де всі роботи проводяться досвідченими майстрами, починаючи від підбору потрібного обладнання і закінчуючи налаштуванням та калібруванням встановленого комлекту, та видачею усіх необхідних документів, які потрібні для подальшої реєстраціі ГБО в відповідних органах.

Доскональне знання технологій та великий досвід роботи з системами багатьох відомих виробників дозволяють вибирати лише моделі тільки перевірених та надійних виробників, не спираючись на шаблон - ціна/якість. Наприклад, клієнтам компанії ГБО-Сервіс ніколи не запропонують встановити литовські або китайські блоки управління, оскільки в них застосовуються найнижчі та найпростіші процесори. Процесори з низькою швидкістю роботи не дозволять майстру точно налаштувати ваш автомобіль, через що машина працюватиме некоректно, із завищеною витратою. Буде важко уникнути появи помилки двигуна. При виборі низькоякісного та дешевого блоку керування доведеться змиритися з постійними збоями в експлуатації автомобіля.

Маючи серйозну кваліфікацію та досвід роботи, всі відповідні сертифікати, а також сучасне обладнання для проведення діагностичніх та монтажніх робіт, що дозволяють якісно виконувати встановлення ГБО, у компанії GBO Service гарантують найвищу якість обслуговування та встановлення, незалежно від обраного шляху комплектації системи, будь то готовий комплект або індивідуальний підбір. Також, після того як газ на авто було змонтовано, майстри компаніїї проводять необхідне сервісне обслуговування газової системи в процесі єксплуатації автомобіля.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com