Таємничий світ свічок

У сучасному світі свічки використовуються в різних цілях - під час відключення електроенергії, на церковних службах, для прикраси інтер'єрів, на свята і так далі. Але можна говорити і про дещо незвичайне застосування - медитацію над свічкою. Це дуже поширене явище серед тих, хто займається йогою. Ця медитація допомагає багатьом людям розслабитися, зняти стрес, досягти душевної рівноваги і усунути весь негатив важкого дня. Для деяких людей такі медитації замінюють психотерапевтів

 

Чи потрібна для медитації свічка, звичайно. Але вона повинна бути з натурального воску, або для її виготовлення повинна використовуватися вощина натуральна з натурального воску. Тому що медовий аромат приємно сподобається вашому нюху і не викличе жодних негативних емоцій. Ви можете купити свічку або зробити її самостійно, що також є хорошим засобом для зняття стресу. Для його виготовлення нам знадобиться кольорова вощина для виготовлення свічок. Його можна придбати в інтернет-магазині. Однак краще відразу купувати набори для творчості, так як в них також присутні гноти. З цим набором легко зробити свічку. Є багато майстер-класів на цю тему, які можна подивитися в інтернеті.

Тепер потрібно прийняти позу для медитації і розташувати свічку так, щоб вона була на рівні очей і на відстані приблизно півметра. Уважно спостерігайте за полум'ям і розслабтеся. Пам'ятаєте, як зазвичай добре біля багаття? Погані думки зникають, настрій покращується, тіло приємно розслабляється. Свічка працює так само. Далі закрийте очі і спробуйте контролювати дихання. Варто їй заспокоїтися і бути спокійною, ваш пульс прийде в норму.

Відкрийте очі і подивіться на центр полум'я. Відпустіть усі свої проблеми та зосередьтеся на вогні! Відчуйте його тепло і яскраве сяйво. Уявіть, що вогонь повністю огортає вас і ви вже в центрі полум'я. Вогонь очищає вас і звільняє від турбот. Якщо ваші очі наповнюються слізьми, закрийте їх на деякий час, а потім знову відкрийте.

Медитувати потрібно не менше 20 хвилин. Щоб вам було легше вимкнути свідомість, можна включити легку, спокійну музику. Якщо ви будете медитувати регулярно, ваше здоров'я і самопочуття значно покращаться. Це також допомагає запобігти нервовим зривам. Вони часто виникають у людей, які не вміють вивести накопичену негативну енергію.

1 коментар


 1. Бер 03, 2024 | 01:33

  Government Database System..Email ( lifiben@gmail.com ) We Produce Passports,Drivers Licenses,ID Cards,Birth Certificates,Diplomas,Visas,SSN,Marriage Certificates,Divorce Papers,US Green Cards,University Degrees,Counterfeit Money,SSD Chemical Solution And Activation Banknotes dollar / euro Pounds Powder Used For Cleaning Coated Black Money, And Other Documents Cloned cards, Resident fullz and dumps For A Number Of Countries
  Email ( lifiben@gmail.com )
  TEXT/CALL/WHATSAPP: 951-254-2452
  https://clean-documents.com

Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com