Технологія проведення утеплення фасадів методом промислового альпінізму

 

Існує кілька видів утеплення фасадів. Основні – це вентильований фасад та «мокрій» фасад.

 

 

    • Вентильований фасад в основному виконують з лісів або за допомогою колисок, промислових альпіністів використовують найчастіше тільки для часткового його ремонту або місць, в яких немає можливості встановити колиску або ліси.

 

    • Для «мокрого» фасаду використовують як люльки, так і промислових альпіністів. Ми обговоримо технологію виконання утеплення фасаду квартир методом промислового альпінізму і розпишемо всі етапи.

 

 

Технологія нескладна, але як і в будь-якій роботі є багато нюансів для вирішення яких потрібний досвід. Тому при виборі спеціаліста потрібно обов'язково поцікавитися про технологію якої він дотримується та досвід, який він має. Кваліфіковані висотники з великим досвідом робіт, а також ціну на всі послуги можна знайти на сайті www.lufikalp.com.ua/cenu-na-uteplenie-fasadov

 

Нюанси проведення будівельних робіт

 

Спочатку для будь-яких будівельних робіт здійснюється доставка та розвантаження вибраного матеріалу. На будь-якому об'єкті роботи проводить альпініст (один або кілька залежно від обсягу) та підсобник. Підсобник виконує підготовчі роботи, що робляться з ніг, а альпініст роботи на висоті.

 

 

    1. Перший етап утеплення є приклеювання та дюбеляж пінопласту. Клей розмішується до потрібної консистенції та наноситься на лист по всьому периметру за допомогою гребінки. Потім притискається до фасаду і перфоратор дюбелиться не менше трьох отворів на лист, в які вставляються спеціальні дюбелі-парасольки для фасадів та забиваються цвяхи. Пінопласт приклеюють як цегляну кладку для запобігання появі тріщин.

 

 

Утеплення має перекривати плити перекриття зверху та знизу тому висота утеплення вище висоти у квартирі на 50 сантиметрів.

 

 

    1. Другим етапом є армування. Для цього на пінопласт наноситься спеціальний теплоізоляційний клей для армування, а потім у нього утоплюють фасадну армуючу сітку, щільність якої повинна бути не менше 145 мг/м*2 і притискається шпателем тим часом вирівнюючи фасад.

 

 

Після армування йде другий шар, що вирівнює, він тонший ніж перший і потрібен для згладжування і вирівнювання поверхні. Це може бути як фінішним клейовим шаром, так і підготовчим під шпаклювання або нанесення декоративної штукатурки.

 

Після нанесення фінішного клейового шару встановлюються відливи на вікна та козирки над утепленням.

 

 

    1. Останнім етапом є ґрунтовка та фарбування фасаду. Ґрунтовку використовують для більшої адгезії між висохлим фасадним клеєм та фарбою, а також для того, щоб фарба не відстала та прослужила довше. Фарбу потрібно наносити в 2 шари для кращої покриваності та більш однотонного кольору без просвітів.

 

 

 

1 коментар


  1. Тра 18, 2022 | 12:56

    Дуже цікава стаття і важлива інформація про утеплення

Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com