image

Туалетний папір – головний засіб гігієни для всієї родини

Туалетний папір є щоденним засобом індивідуальної гігієни для дорослих та дітей. Вiн був винайдений ще наприкінці XIX століття, але в нашій країні став масово використовуватися лише в середині минулого сторіччя. Хоча з моменту винаходу даної продукції пройшло небагато часу, уявити сучасний побут без неї неможливо.

У нас можна купити туалетний папір з доставкою по всій Україні. Ми працюємо напряму з найбільшими виробниками без посередників, тому гарантуємо нашим клієнтам не лише широкий асортимент продукції, а й найкращі ціни.

Крім цього, в нашому інтернет-магазині є інші засоби індивідуальної гігієни для дітей та дорослих. Наприклад, у каталозі підгузків в Ашані https://auchan.ua/ua/podguzniki-dlja-detej/ ви знайдете великий вибір товарів від популярних брендів, відомих по всьому світу.

Різновиди туалетного паперу та їх особливості

На українському ринку присутнiй великий вибір туалетного паперу вiд вітчизняних та зарубіжних виробників. Між собою вiн відрізняється форм-фактором, фасуванням, зовнішнім виглядом та іншими особливостями.

Класифікувати цей засіб особистої гігієни можна за такими показниками:

 • використовувана сировина;
 • колір;
 • форм-фактор;
 • кількість шарів.

Матеріал, з якого виготовляється папір, відіграє ключову роль у його характеристиках. У виробництві використовується целюлоза, макулатура та змішаний склад цих двох видів сировини. Целюлозу роблять із натуральної деревини, тому вона вважається найбільш екологічно чистим матеріалом. Вона повністю розчиняється у воді, а також має високі тактильні якості. Єдиний недолік – висока ціна. Вторинна сировина (макулатура) дедалі частіше використовується під час виготовлення паперу. Вона трохи поступається целюлозі за основними показниками, зате не шкодить екології та дозволяє зберегти дерева. Туалетний папір зі змішаним складом має переваги обох матеріалів.

Прийнято вважати, що чим біліший папір, тим він якісніший. Насправді це більшою мірою міф. Раніше білий колір був показником того, що продукція виготовлена ​​із целюлози, і тому є товаром найвищої якості. Рулони сірого кольору свідчили, що це перероблена вторинна сировина. Сьогодні використовують спеціальні відбілювачі, тому сліпуча білизна може бути властива навіть паперу iз переробленої макулатури. Що стосується яскравих забарвлень, то вони ніяк не впливають на якість, а служать більше для привернення уваги покупців.

По форм-фактору виділяють два основні варіанти – рулони та листки. Рулони можуть мати стандартні розміри, а можуть випускатися збільшеної товщини (так звані рулони Джамбо). Папір у листках зазвичай використовується в громадських туалетах, де він заправляється у спеціальні диспенсери.

Кількість шарів безпосередньо впливає на якість та тактильні відчуття. Найбюджетніший варіант – одношарова стрічка, а найдорожчий – 3 і більше шарів. Оптимальне рiшення- це туалетний папір з двома-трьома шарами, між якими є повітряний прошарок.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com