Вхідні двері: конструкція і основні параметри при купівлі

Для створення безпеки власного будинку, власники особливу увагу приділяють якості вхідних дверей. Саме від цієї деталі у будинку залежатиме наскільки швидко у будинок зможуть залізти сторонні люди. Подивитися широкий асортимент вікон і дверей для будинку можна на сайті: https://vikna-dveri.lviv.ua/.

Як вибрати вхідні двері

Вхідні двері - важливий атрибут будь-якого приміщення, за допомогою якого можна захистити власне житло від проникнення в нього третіх осіб. Для того, щоб ніхто не міг пробратися всередину приміщення, власники повинні приділити серйозну увагу конструкції вхідним дверям.

Перш ніж поглиблюватися особливо покупки виробу, треба розібрати його конструкцію. Вхідні двері зазвичай складаються з наступних важливих деталей:

 • Коробка. Це основа конструкції, в яку входять усі необхідні деталі. Зазвичай її виготовляють або з металу, або з дерева.

 • Петлі. Ця частина щільно кріпить коробку в дверному отворі. Вони мають бути міцними і надійними, щоб двері протрималися тривалий час.

 • Ущільнювач. Ця частина забезпечує щільне прилягання дверного полотна до коробки. Крім того, ущільнювач створює додаткову теплоізоляцію і шумоізоляцію.

 • Фурнітура. Сюди відносять замки, ручки, очко і інші важливі елементи дверей.

Кращі по надійності і міцності вважаються металеві двері. Для того, щоб вибрати якісний виріб, особливу увагу звертають на наступні параметри:

 • Товщина листа. Тут діє просте правило, де чим товще лист стали, тим масивніше і міцніше будуть двері. Не варто відразу ж вибирати максимально товстий лист, адже чим товще сталь, тим вище її ціна. Зазвичай товщина виробу коливається в проміжку від 0,08 см до 0,5 см Якщо говорити про квартири, то вхідні двері зазвичай мають товщину 0,2-0,3 см Для особняків краще вибирати двері щільніше, завтовшки до 0,4 см

 • Петлі. Це важлива деталь, якість якої впливає на увесь стан вхідних дверей. Найпопулярніший різновид - відкриті петлі. Зазвичай вони досить міцні і надійні, проте відкритий вид часто дозволяє зловмисникам їх зрізувати. Для забезпечення більшої безпеки і надійності, на конструкцію можна встановити протизнімні ригелі. Додатковий елемент зробить зняття дверей з петель практично неможливим.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com