image

Вибираємо сайдинг для зовнішньої обробки дерев'яного будинку

Вже багато років сайдинг залишається найпопулярнішим матеріалом для обробки фасадів. Багато будівельників віддають перевагу саме цьому матеріалу, навіть якщо потрібний простий ремонт або утеплення стін. Головні критерії при виборі сайдингу - вартість і властивості. А найголовнішою перевагою є великий асортимент, який можна знайти на сайті https://www.modernpl.com.ua/.

Характеристики матеріалу

Зовнішній вигляд нагадує витягнуті планки, які мають перфоровану кромку і замок-клямку. Він дозволяє швидко монтувати фасад і не використати спеціалізований інструмент. У продажу ви можете знайти самі різні кольори, відтінки і фактури. З таким різноманіттям легко створити красивий зовнішній вигляд. Навіть можна знайти поверхні, які імітуватимуть дерево, камінь, цеглину і інші дорогі матеріали.

Сайдинг представлений в декількох видах, але найпопулярнішим з них є вініловий матеріал. Це обумовлено деякими позитивними характеристиками:

 • Відносна дешевизна матеріалу.

 • Матеріал легкий, що забезпечує простий монтаж.

 • Простий відхід. Для того, щоб очистити бруд знадобиться тільки вода. Сильніші забруднення видалить мильний розчин.

 • Матеріал термостійкий і витримує температуру від - 50 до + 50 градусів. На додаток до цього він не горить і не плавиться під дією вогню.

 • Із захистом від вітру і інших погодних чинників вправляється на відмінно.

 • Велика палітра кольорів і відтінків.

На що звертати увагу при виборі сайдинга?

Оскільки розглядається конкретно дерев'яний будинок, то перед вибором треба розглянути ключові особливості кожного типу сайдинга.

 • Вініловий. Різко реагує на температурні зміни: розширюється і звужується. Якщо не хочете, щоб матеріал лопнув на морозі, то довірте монтаж професіоналам.

 • Дерев'яний. Дуже ефектно виглядає, але прослужать менше інших навіть якщо за них належним чином доглядати.

 • Металевий. Після сильного граду або різкого удару може залишитися вм'ятина. Якщо матеріал попадеться неякісний, то з часом зможе заіржавіти.

Окрім цього є ще ряд чинників, які теж грають важливу роль при виборі. Наприклад, якщо ваш будинок розміщений в тіні, то ідеально підійде вініловий сайдинг, а якщо постійно світить сонце, то краще віддати перевагу акриловому матеріалу. Обов'язкова наявність сертифікату що підтверджує якість. Такий сайдинг матиме однакову товщину, ширину і отвори. Це багато в чому прискорить монтаж.

Сайдингом можна обшити будь-який будинок, навіть з нерівними стінами. Тут важливо побудувати грамотно обрешетування. Ще на вартість сильно впливає колір. Чим він яскравіший і насиченіший, тим дорожчий. Означає більше додано фарбувальну речовину і це забезпечує додаткову стійкість до вигорання. Скориставшись такими простими порадами можна швидко вибрати якісний матеріал для оформлення фасадів.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com