Як грамотно обрати осушувач повітря промисловий?

Осушувачі повітря створені для зменшення рівня вологості повітря у приміщенні. Прилади використовують, як у житлових, так і у промислових приміщеннях. Перенасичене вологою повітря негативно відбивається на загальному самопочутті людини: погіршується фізичне здоров’я, падає працездатність, підвищується втомлюваність, людина стає в’ялою та пригніченою. Якщо говоримо про промислові об’єкти, наприклад, салони меблів або офісні приміщення, то у цьому разі занадто вологі повітряні маси можуть з часом псувати техніку, обладнання та оточуючі речі. Зрозуміло, що у такому разі потрібно придбати пристрій. Залишається з’ясувати, на які характеристики орієнтуватися у цій справі. І так, якщо потрібно купити осушувач повітря промисловий, то слід скористатися цікавою та дієвою пропозицією від інтернет-магазину. Тут можливо замовити техніку не тільки в онлайн-режимі, а ще й по душе привабливій та демократичній ціні.

Ключові параметри вибору осушувача повітря

В першу чергу необхідно врахувати такі особливості, як параметри місця, підготованого для його встановлення, необхідність обробляти одразу декілька кімнат або тільки одну, загальну площа приміщення та поєднання дизайну обладнання із інтер’єром. Переходимо до головних параметрів, серед яких необхідно виокремити наступні:

  • продуктивність — показник об’єму вологості, яку може витягти із повітря прилад. Малопотужним моделям доведеться працювати безперестанку, а це веде до значного збільшення енергозатрат;

  • витрати повітря — дозволяє розрахувати показник повітрообміну. Потрібно визначитися із обсягом усього приміщення через помноження площі кімнати на її висоту;

  • гучність — середньопотужні агрегати видають до 35 децибел шумів, точно як шумить холодильник або посудомийка.

Потужність осушувача може сягати від 1000 до 3500 Вт. Також осушувач повітря Львів можливо придбати з доставкою. Про це більш детально слід запитати у менеджера інтернет-магазину, котрий проконсультує по всім необхідним запитанням.

Важливі орієнтири у виборі

Щоб купити ідеально підходящий варіант осушувача, необхідно також врахувати наявність утеплювачів у стінах, наявність теплої підлоги та інших додаткових обігрівачів. Ще допоможуть такі моменти, як висота стелі, габарити приміщення, кліматичні особливості географічного положення, розташування квартири.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com