image

Як обрати найкращий зоомагазин в Україні?

Домашній улюбленець — це не тільки веселощі та приємне проведення час — це, в першу чергу, велика відповідальність. Собака, кіт, кролик чи криса, папуга — кожна тварина є повноцінним членом родини, тому домашні тварини заслуговують на краще харчування і найякісніший догляд.  А для того, щоб обрати якісний корм та засоби гігієни, важливо знайти перевірений зоомагазин. Сьогодні в Україні існує величезна кількість офлайн і онлайн зоомагазинів. Але як розпізнати інтернет зоомагазин, якому можна довіряти і який пропонує якісні товари для тварин? 

Відгуки в інтернеті

Перш ніж придбати корм для тварин в зоомагазині, варто знайомитися із відгуками інших покупців. До того ж, варто читати відгуки на незалежний онлайн-порталах, де обраний інтернет магазин зоотоварів немає ніяких повноважень. Звичайно, ні у одного магазина не буде 100% позитивних відгуків, але велика кількість негативних рецензій має Вас насторожити. Крім того, звертайте увагу саме на ті відгуки, де покупці чітко описують, що сподобалося, а що — ні (обслуговування, якість товару, швидкість доставки, програма лояльності, тощо). 

Різноманітний асортимент

Не менш важливим показником для гарного магазину є різноманітний асортимент продукції: товари для собак, котів, гризунів, птахів, риб, екзотичних птахів. Варто зауважити, що офлайн магазини часто не можуть похвалитися великим асортиментом, що пов'язано із обмеженим простором. Інтернет зоомагазини ця проблема не стосується. Великий асортимент пропонованих позицій та присутність на сайті обраного вами магазину багатьох брендів зоотоварів для тварин свідчить про високий рейтинг магазину, популярність, довіру до нього та відповідно про велику кількість задоволених клієнтів.

Умови доставки та політика возврату товару

Даний пункт є вкрай важливим, адже багато покупців забувають про нього, а потім не мають можливості повернути куплений товар. Сьогодні існує достатня кількість зоомагазинів, які пропонують своїм клієнтам безкоштовну доставку на всі товари або від певної суми (найвигідніший варіант). Таким, наприклад, є зоомагазин  petslike.net, який забезпечує безкоштовну доставку на всі замовлення від 500 грн. у будь-яке місто України на відділення Нової Пошти або кур’єром на вказану адресу. Крім того, зоомагазин petslike.net дають можливість повернути товар протягом 14 днів, якщо дотримані певні умови: 

 • товар не був у використанні;
 • збережні ярлики, пломби;
 • наявний чек;
 • товар не був куплений по акції. 

Пам'ятайте, що хороший зоомагазин для собак, кішок та інших домашніх тварин завжди на своєму сайті вкаже інформацію про умови доставки та політику обміну/повернення.

Якість обслуговування

Якщо ви хочете придбати товари для котів, але взагалі не розумієтеся на брендах та якості корму – обов'язок кваліфікованого менеджера вибрати найбільш підходящу позицію за складом та ціною для вас. Менеджери повинні мати широкий спектр інформації про запропоновані ними продукти, а також бути ввічливими і коректними.  Дотримуючись цих правил при виборі кращого онлайн зоомагазину Ви точно будете впевнені, що забезпечите своєму улюбленцю найякісніше харчування та найкращий догляд.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com