Як правильно обрати корм для котів?

Котяча їжа перш за все повинна бути збалансованою, тому харчуватися тим же, чим і господар, тварина не повинна.

Крім того, слід враховувати індивідуальні потреби улюбленця.

Як вибрати корм для котів?

Котам потрібно збалансоване харчування, і звичайна людська їжа, якою господарі так люблять ділитися зі своїми вихованцями, під це визначення зовсім не підходить. Звичайно, правильне меню для тварин можна приготувати і в домашніх умовах, проте для цього потрібні спеціальні знання. Деякі людські страви і зовсім не перетравлюються котячим шлунком. Корм для котів стане оптимальним рішенням, але і його потрібно вибирати грамотно.

Для початку розберемося, що ж входить в поняття збалансованої котячої їжі. Для цього виділимо основні речовини, що необхідні пухнастому вихованцеві:

Білки. Необхідні не тільки для росту організму, але і цілком зрілому.

Вуглеводи. Потрібні для заповнення енергії.

Амінокислоти і отримані з них протеїни. Забезпечують тварині міцну імунну систему.

Жири. Підтримують активність і красивий і здоровий зовнішній вигляд.

Вітаміни. Позитивно впливають на різноманітні системи організму.

Мінерали. Забезпечують міцність кісток і не дозволяють ослабнути вагітній або годуючій кішці.

Рідина. Необхідна будь-якій живій істоті в достатньому обсязі.

Все це можна отримати з правильно підібраного корму, відповідного індивідуальним потребам кота.

Явний дефіцит будь-яких мікроелементів може поповнюватися за допомогою харчових добавок, але тільки рекомендованих ветеринаром. Ніколи не вводьте їх у раціон за власною ініціативою.

Варто також завчити список того, чого точно не повинен містити корм для котів:

  • Барвники. Одні господарі помилково вважають, що підфарбована їжа привабливіше для тварини. Інші наївно приймають штучний барвник за натуральний колір їжі. Корм повинен бути коричневим - і ніяким іншим.

  • Хімічні домішки. Будь-які консерванти, антиокислювачі або е-добавки - під суворою забороною (вони і людям зовсім не корисні, а тваринам - тим більше).

  • Цукор. Він не тільки псує зуби, а й послаблює імунітет, порушує метаболізм.

  • Сіль. Ми кличемо її білим отрутою, побоюємося негативного впливу на серце і нирки. На домашніх улюбленців ця отрута діє ще сильніше.

  • Борошно і злаки. Котячий шлунок за своєю природою не пристосований для їх перетравлення.

Спірним компонентом корму для котів є субпродукти. Вихованцеві цілком корисні шлунки, сердечка або печінку - якщо на етикетці вказані саме вони, продукт можна брати сміливо. Але якщо виробник обмежився формулюванням «субпродукти», краще не ризикувати: тут можуть бути пір'я, роги, копита та інші небажані компоненти.

Інтернет зоомагазин у Львові пропонує значний асортимент кормів, які відносіться до різних класів: супер преміум, преміум та холістик, а також економ. Ви також мжете там обрати все для котів, що необхідно.Інтернет магазин JustZoo пропонує широкий асортимент кормів. За типом їх можна розділити на чотири великі категорії:

  • сухий корм для котів - хрусткі шматочки з мінімальним вмістом води (тому з мискою такого корму завжди повинна бути мисочка з водою);

  • вологий корм для котів - шматочки в соусі, розділені на порції, які необхідно вжити за один раз;

  • консерви — вологий корм для котів, який найбільш багатий рідиною їжа, оптимальний для котів, які не люблять або не мають можливості багато пити;

  • лікувальні корми - призначені для котів з певними проблемами здоров'я (на сечокам'яну хворобу, ожирінням, діабетом і іншими недугами), а також для стерилізованих і кастрованих тварин.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com